Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai

Puslapius kuria ir palaiko Lietuvos Respublikos Seimo
Informacijos technologijų skyrius.
Laukiame Jūsų pastabų ir pasiūlymų.


| Balsavimo rezultatai apylinkėse | | Apygardoje išrinkti kandidatai |

Kauno miesto (Nr. 5) apygarda

Balsavimo rezultatai

Rinkimų apygardos rinkėjų skaičius: 288894
Rinkimuose dalyvavusių apygardos rinkėjų skaičius: 105435 (36.50% bendro rinkėjų skaičiaus)
Apygardoje negaliojančių biuletenių skaičius: 1739 (1.65% bendro biuletenių skaičiaus)
Apygardoje galiojančių biuletenių skaičius: 103696 (98.35% bendro biuletenių skaičiaus)

Už kiekvieną kandidatų sąrašą paduotų balsų skaičius:

Sąrašo
eilės Nr.
Partijos, politinės organizacijos ar
koalicijos pavadinimas
Paduotų balsų skaičius Mandatų skaičius
balsadėžėse rastų paštu gautų iš viso
23. Tėvynės sąjunga (Lietuvos konservatoriai) 39034  1133  40167  17
20. Lietuvos laisvės sąjunga 14038  218  14256  6
15. Lietuvių nacionalinė partija - "Jaunoji Lietuva" 8281  122  8403  4
1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga 6873  221  7094  3
5. Lietuvos demokratinė darbo partija 6358  132  6490  3
8. Lietuvos krikščionių demokratų partija 6100  327  6427  3
14. Lietuvos socialdemokratų partija 6607  108  6715  3
24. Lietuvos centro sąjunga 5774  76  5850  2
3. Lietuvių tautininkų sąjunga 759  24  783  -
11. Lietuvos demokratų partija 700  30  730  -
12. Lietuvos liberalų sąjunga 2416  23  2439  -
18. Naujoji demokratija/ Moterų partija 1730  55  1785  -
22. Lietuvos ūkio partija 2518  39  2557  -
  Iš viso: 103696      41


Diagramoje pirmasis skaičius reiškia sąrašo numerį, antrasis - gautų mandatų procentą.

Balsavimo rezultatai apylinkėse

1.  Gamyklos    2.  Sargėnų    3.  Vėtrungės    4.  Rasytės    5.  Šarkuvos    6.  Kuršių    7.  Žemaičių    8.  Baltų    9.  Baltijos    10.  Žiemgalių    11.  Milikonių    12.  Demokratų    13.  Linkuvos    14.  Neries    15.  Sąjungos    16.  Dobilo    17.  Apvijos    18.  Apuolės    19.  Seredžiaus    20.  Tilžės    21.  Veršvų    22.  Žagarės    23.  Lampėdžių    24.  Kaniūkų    25.  Akademijos    26.  H. ir O Minkovskių    27.  J. Dobkevičiaus    28.  Veiverių    29.  Ančios    30.  Julijanavos    31.  Piliakalnio    32.  Muitinės    33.  Tekstilininkų    34.  Konservatorijos    36.  Maironio    37.  A. Mackevičiaus    38.  Varpo    39.  Ryšių    40.  Radvilėnų    41.  A. Baranausko    42.  J. Jablonskio    43.  Aušros    45.  Senojo tresto    46.  Gedimino    47.  Sporto    48.  Kultūros    49.  Miško    50.  Jonavos    51.  Saulės    52.  L. Karsavino    53.  Tvirtovės    54.  Algirdo    55.  Sukilėlių    56.  Purienų    57.  Vilties    58.  Žeimenos    59.  Linelio    60.  Versmės    61.  Gerovės    62.  M. Jankaus    63.  S. Nėries    64.  Aukuro    65.  Vaidilutės    66.  Šiaurės    67.  S. Žukausko    68.  Statybininkų    69.  Rasos    70.  P. Plechavičiaus    71.  K. Škirpos    72.  P. Lukšio    73.  Mokyklos    74.  Kelininkų    75.  Amatininkų    76.  Dailės    77.  Buitininkų    78.  Partizanų    79.  Pramonės    80.  Dainavos    81.  J. Urbšio    82.  Sartų    83.  A. Timinskio    84.  Nepriklausomybės    85.  Vytauto    86.  Atžalyno    87.  Savanorių    88.  V. Krėvės    89.  Specialistų    90.  Miškotvarkos    91.  Taikos    92.  Vyturio    93.  Butrimonių    94.  Studentų    95.  Gričiupio    96.  Dujotiekio    97.  Girstučio    98.  Pašilės    99.  Knygnešių    101.  Palemono    102.  Pamario    103.  Karmelitų    104.  Parko    105.  Sodų    106.  Šančių    107.  Drobės    108.  Skuodo    109.  Žiburio    110.  Breslaujos    111.  Nemuno    112.  Tunelio    113.  Naglio    114.  Šilo    115.  Giraitės    116.  Buriuotojų    117.  Vaidoto    118.  Pušų    119.  Kurtinių    120.  Birutės    121.  Ąžuolo    122.  Rokų    123.  Vaišvydavos    124.  Žemutinių Kaniūkų    125.  Kazliškių    126.  Tirkiliškių    127.  Romainių