2011 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai



Vilniaus miesto (Nr.57) savivaldybė


J. Kolaso (Nr.469) rinkimų apylinkė


Puslapis atnaujintas 2011-03-10 12:53.

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų Aljanso koalicija "Valdemaro Tomaševskio blokas"


Pirmumo balsai


Porinkiminis
Nr. sąraše
Vardas, pavardė Priešrinkiminis
Nr. sąraše
Pirmumo balsai
1 Valdemar TOMAŠEVSKI 1 144
2 Juzef KVETKOVSKIJ 3 90
3 Jaroslav KAMINSKI 5 53
4 Vanda KRAVČIONOK 2 52
5 Olga GORŠKOVA 4 46
6 Artur LIUDKOVSKI 6 52
7 Zbigniev MACIEJEVSKI 9 34
8 Irena LITVINOVIČ 8 36
9 Viktor BALAKIN 7 19
10 Gžegož SAKSON 26 7
11 Tadeuš LAVRYNOVIČ 17 16
12 Eduard TRUSEVIČ 32 20
13 Valdemar ŠELKOVSKI 48 21
14 Jan TOMAŠEVIČ 30 13
15 Miroslav ROMANOVSKI 15 10
16 Kristina ZIMINSKA 21 2
17 Edita TAMOŠIŪNAITĖ 51 14
18 Larisa BOJAROVA 14 13
19 Jevgenij GALIAUTDINOV 10 19
20 Aleksandr FIODOROV 16 22
21 Nikita NOVIKOV 20 4
22 Edmund ŠOT 11 9
23 Beata MALIUŠICKAJA 13 4
24 Jasia MACKEVIČ 102 10
25 Ivona ČERNIAVSKA 33 7
26 Renata SOBIESKA 18 4
27 Henrich KASPEROVIČ 19 3
28 Viačeslav FIODOROV 22 11
29 Voitech AŠKELOVIČ 52 11
30 Valdemar DOVEIKO 82 0
31 Leonard KLIMOVIČ 56 4
32 Michal KLEČKOVSKI 45 3
33 Valdemar RYBAK 54 6
34 Dorota LEVKO 42 2
35 Ježi LUKAŠEVIČ 39 1
36 Anželika ZENOVIČ 36 4
37 Gžegož GODVOD 53 3
38 Vaigutis STANČIKAS 12 1
39 Andžej DROŽDZ 44 5
40 Liongina BOGDANOVIČ 23 0
41 Teresa BRAZEVIČ 73 6
42 Marija KLIMAŠEVSKA 66 9
43 Regina PAŠUTA 84 1
44 Teresa ANDRUŠKEVIČ 62 3
45 Andžej PUZEVIČ 31 2
46 Kristina VOITECHOVIČ 100 5
47 Ilona GRIŠKEVIČ 27 2
48 Euredyta DAMARACKIENĖ 24 8
49 Beata PAŠKOVSKA 74 2
50 Romuald ŠTURA 64 3
51 Marija DUNOVSKA 69 8
52 Edyta RUD 70 4
53 Julija BARTOŠEVIČ 47 2
54 Alina JUDICKA 67 6
55 Tadeušas ŠULSKIS 50 3
56 Vasilij KARPOVIČ 71 6
57 Česlava MEČKOVSKA 97 0
58 Aleksandras BUKINAS 34 2
59 Barbara KUZINEVIČ 57 5
60 Aleksandra ZACHAREVIČ 68 3
61 Fryderyk ŠTURMOVIČ 29 3
62 Jolanta NOVICKA 90 4
63 Georgij ŠČETINSKIJ 40 1
64 Kristina JUCKEVIČ-TALOČKA 49 1
65 Edvardas BELIANAS 35 1
66 Regina ABLOM 75 1
67 Feliks DROZD 38 1
68 Kristina ŠAVYROVA 28 2
69 Aliona PILECKAJA 37 2
70 Gžegož VILČYNSKI 58 9
71 Barbara SUBOČ 88 2
72 Oksana BEKERIENĖ 46 1
73 Stanislav BERDOVSKI 59 1
74 Jaroslav SKUDER 78 0
75 Galina ZACIŠKO 101 1
76 Margarita SLAUTO 25 5
77 Ana UŽDAVINYTĖ 99 2
78 Olga JURKEVIČIENĖ 79 1
79 Aleksandra KOVALEVSKA 72 1
80 Osvaldas KUZMICKAS 63 1
81 Svetlana KRIVKA 81 1
82 Aleksandra TRUCHANOVIČ 93 0
83 Valdemaras ŠUMSKAS 65 1
84 Vladislav KAŠKEVIČ 55 0
85 Kristina GRODZ 83 0
86 Gražina BASLYK 86 1
87 Bogoslava JUREVIČ 87 0
88 Mirena NARKUN 80 1
89 Mečislava PETKEVIČ 60 1
90 Romuald BOGDANOVIČ 89 1
91 Gražina SANKOVSKA BERSEKERSKA 94 0
92 Roman GRIŠKEVIČ 77 1
93 Alina BALKUVIENĖ 95 1
94 Davidas ŠICHERIS 41 0
95 Violeta STANKOVSKA 91 1
96 Renata SLOTVINSKA 92 0
97 Aelita PELIUCHOVSKYTĖ 43 0
98 Tadas MOTIEJŪNAS 76 0
99 Donatas ŠEREIKA 61 0
100 Honorata ŠAPELIENĖ 98 0
101 Jolanta KARIUNIENĖ 85 1
102 Agata BUTNORIENĖ 96 0
Iš viso:     905

Pastaba. Kandidatai, pagal šiuo metu gautus duomenis gavę mandatus, parašyti paryškintu šriftu.