2011 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai



Vilniaus miesto (Nr.57) savivaldybė


V. Vaitkaus (Nr.362) rinkimų apylinkė


Puslapis atnaujintas 2011-03-10 12:53.

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų Aljanso koalicija "Valdemaro Tomaševskio blokas"


Pirmumo balsai


Porinkiminis
Nr. sąraše
Vardas, pavardė Priešrinkiminis
Nr. sąraše
Pirmumo balsai
1 Valdemar TOMAŠEVSKI 1 40
2 Juzef KVETKOVSKIJ 3 32
3 Jaroslav KAMINSKI 5 26
4 Vanda KRAVČIONOK 2 22
5 Olga GORŠKOVA 4 31
6 Artur LIUDKOVSKI 6 10
7 Zbigniev MACIEJEVSKI 9 10
8 Irena LITVINOVIČ 8 9
9 Viktor BALAKIN 7 14
10 Gžegož SAKSON 26 5
11 Tadeuš LAVRYNOVIČ 17 8
12 Eduard TRUSEVIČ 32 1
13 Valdemar ŠELKOVSKI 48 2
14 Jan TOMAŠEVIČ 30 7
15 Miroslav ROMANOVSKI 15 9
16 Kristina ZIMINSKA 21 5
17 Edita TAMOŠIŪNAITĖ 51 3
18 Larisa BOJAROVA 14 6
19 Jevgenij GALIAUTDINOV 10 8
20 Aleksandr FIODOROV 16 6
21 Nikita NOVIKOV 20 6
22 Edmund ŠOT 11 5
23 Beata MALIUŠICKAJA 13 4
24 Jasia MACKEVIČ 102 2
25 Ivona ČERNIAVSKA 33 4
26 Renata SOBIESKA 18 2
27 Henrich KASPEROVIČ 19 1
28 Viačeslav FIODOROV 22 4
29 Voitech AŠKELOVIČ 52 2
30 Valdemar DOVEIKO 82 1
31 Leonard KLIMOVIČ 56 1
32 Michal KLEČKOVSKI 45 1
33 Valdemar RYBAK 54 2
34 Dorota LEVKO 42 1
35 Ježi LUKAŠEVIČ 39 1
36 Anželika ZENOVIČ 36 1
37 Gžegož GODVOD 53 1
38 Vaigutis STANČIKAS 12 1
39 Andžej DROŽDZ 44 1
40 Liongina BOGDANOVIČ 23 1
41 Teresa BRAZEVIČ 73 0
42 Marija KLIMAŠEVSKA 66 0
43 Regina PAŠUTA 84 0
44 Teresa ANDRUŠKEVIČ 62 0
45 Andžej PUZEVIČ 31 3
46 Kristina VOITECHOVIČ 100 1
47 Ilona GRIŠKEVIČ 27 0
48 Euredyta DAMARACKIENĖ 24 0
49 Beata PAŠKOVSKA 74 2
50 Romuald ŠTURA 64 0
51 Marija DUNOVSKA 69 1
52 Edyta RUD 70 1
53 Julija BARTOŠEVIČ 47 1
54 Alina JUDICKA 67 0
55 Tadeušas ŠULSKIS 50 0
56 Vasilij KARPOVIČ 71 1
57 Česlava MEČKOVSKA 97 0
58 Aleksandras BUKINAS 34 0
59 Barbara KUZINEVIČ 57 0
60 Aleksandra ZACHAREVIČ 68 1
61 Fryderyk ŠTURMOVIČ 29 2
62 Jolanta NOVICKA 90 0
63 Georgij ŠČETINSKIJ 40 0
64 Kristina JUCKEVIČ-TALOČKA 49 2
65 Edvardas BELIANAS 35 3
66 Regina ABLOM 75 1
67 Feliks DROZD 38 2
68 Kristina ŠAVYROVA 28 2
69 Aliona PILECKAJA 37 2
70 Gžegož VILČYNSKI 58 1
71 Barbara SUBOČ 88 2
72 Oksana BEKERIENĖ 46 0
73 Stanislav BERDOVSKI 59 0
74 Jaroslav SKUDER 78 1
75 Galina ZACIŠKO 101 0
76 Margarita SLAUTO 25 1
77 Ana UŽDAVINYTĖ 99 0
78 Olga JURKEVIČIENĖ 79 2
79 Aleksandra KOVALEVSKA 72 0
80 Osvaldas KUZMICKAS 63 0
81 Svetlana KRIVKA 81 0
82 Aleksandra TRUCHANOVIČ 93 2
83 Valdemaras ŠUMSKAS 65 0
84 Vladislav KAŠKEVIČ 55 0
85 Kristina GRODZ 83 1
86 Gražina BASLYK 86 0
87 Bogoslava JUREVIČ 87 0
88 Mirena NARKUN 80 0
89 Mečislava PETKEVIČ 60 1
90 Romuald BOGDANOVIČ 89 0
91 Gražina SANKOVSKA BERSEKERSKA 94 0
92 Roman GRIŠKEVIČ 77 3
93 Alina BALKUVIENĖ 95 1
94 Davidas ŠICHERIS 41 1
95 Violeta STANKOVSKA 91 0
96 Renata SLOTVINSKA 92 0
97 Aelita PELIUCHOVSKYTĖ 43 0
98 Tadas MOTIEJŪNAS 76 2
99 Donatas ŠEREIKA 61 0
100 Honorata ŠAPELIENĖ 98 1
101 Jolanta KARIUNIENĖ 85 0
102 Agata BUTNORIENĖ 96 0
Iš viso:     340

Pastaba. Kandidatai, pagal šiuo metu gautus duomenis gavę mandatus, parašyti paryškintu šriftu.