2011 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimai



Vilniaus miesto (Nr.57) savivaldybė


Ukmergės (Nr.259) rinkimų apylinkė


Puslapis atnaujintas 2011-03-10 12:53.

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų Aljanso koalicija "Valdemaro Tomaševskio blokas"


Pirmumo balsai


Porinkiminis
Nr. sąraše
Vardas, pavardė Priešrinkiminis
Nr. sąraše
Pirmumo balsai
1 Valdemar TOMAŠEVSKI 1 138
2 Juzef KVETKOVSKIJ 3 84
3 Jaroslav KAMINSKI 5 65
4 Vanda KRAVČIONOK 2 33
5 Olga GORŠKOVA 4 31
6 Artur LIUDKOVSKI 6 61
7 Zbigniev MACIEJEVSKI 9 38
8 Irena LITVINOVIČ 8 28
9 Viktor BALAKIN 7 11
10 Gžegož SAKSON 26 13
11 Tadeuš LAVRYNOVIČ 17 16
12 Eduard TRUSEVIČ 32 18
13 Valdemar ŠELKOVSKI 48 10
14 Jan TOMAŠEVIČ 30 10
15 Miroslav ROMANOVSKI 15 3
16 Kristina ZIMINSKA 21 14
17 Edita TAMOŠIŪNAITĖ 51 5
18 Larisa BOJAROVA 14 3
19 Jevgenij GALIAUTDINOV 10 6
20 Aleksandr FIODOROV 16 3
21 Nikita NOVIKOV 20 4
22 Edmund ŠOT 11 8
23 Beata MALIUŠICKAJA 13 4
24 Jasia MACKEVIČ 102 11
25 Ivona ČERNIAVSKA 33 2
26 Renata SOBIESKA 18 3
27 Henrich KASPEROVIČ 19 6
28 Viačeslav FIODOROV 22 2
29 Voitech AŠKELOVIČ 52 3
30 Valdemar DOVEIKO 82 2
31 Leonard KLIMOVIČ 56 3
32 Michal KLEČKOVSKI 45 12
33 Valdemar RYBAK 54 2
34 Dorota LEVKO 42 10
35 Ježi LUKAŠEVIČ 39 3
36 Anželika ZENOVIČ 36 3
37 Gžegož GODVOD 53 4
38 Vaigutis STANČIKAS 12 2
39 Andžej DROŽDZ 44 3
40 Liongina BOGDANOVIČ 23 3
41 Teresa BRAZEVIČ 73 0
42 Marija KLIMAŠEVSKA 66 1
43 Regina PAŠUTA 84 1
44 Teresa ANDRUŠKEVIČ 62 2
45 Andžej PUZEVIČ 31 1
46 Kristina VOITECHOVIČ 100 0
47 Ilona GRIŠKEVIČ 27 1
48 Euredyta DAMARACKIENĖ 24 0
49 Beata PAŠKOVSKA 74 3
50 Romuald ŠTURA 64 5
51 Marija DUNOVSKA 69 1
52 Edyta RUD 70 5
53 Julija BARTOŠEVIČ 47 7
54 Alina JUDICKA 67 2
55 Tadeušas ŠULSKIS 50 1
56 Vasilij KARPOVIČ 71 1
57 Česlava MEČKOVSKA 97 2
58 Aleksandras BUKINAS 34 2
59 Barbara KUZINEVIČ 57 1
60 Aleksandra ZACHAREVIČ 68 1
61 Fryderyk ŠTURMOVIČ 29 1
62 Jolanta NOVICKA 90 1
63 Georgij ŠČETINSKIJ 40 0
64 Kristina JUCKEVIČ-TALOČKA 49 4
65 Edvardas BELIANAS 35 1
66 Regina ABLOM 75 0
67 Feliks DROZD 38 1
68 Kristina ŠAVYROVA 28 0
69 Aliona PILECKAJA 37 1
70 Gžegož VILČYNSKI 58 3
71 Barbara SUBOČ 88 3
72 Oksana BEKERIENĖ 46 1
73 Stanislav BERDOVSKI 59 2
74 Jaroslav SKUDER 78 2
75 Galina ZACIŠKO 101 4
76 Margarita SLAUTO 25 1
77 Ana UŽDAVINYTĖ 99 1
78 Olga JURKEVIČIENĖ 79 0
79 Aleksandra KOVALEVSKA 72 1
80 Osvaldas KUZMICKAS 63 1
81 Svetlana KRIVKA 81 0
82 Aleksandra TRUCHANOVIČ 93 0
83 Valdemaras ŠUMSKAS 65 1
84 Vladislav KAŠKEVIČ 55 1
85 Kristina GRODZ 83 0
86 Gražina BASLYK 86 0
87 Bogoslava JUREVIČ 87 2
88 Mirena NARKUN 80 1
89 Mečislava PETKEVIČ 60 2
90 Romuald BOGDANOVIČ 89 2
91 Gražina SANKOVSKA BERSEKERSKA 94 1
92 Roman GRIŠKEVIČ 77 3
93 Alina BALKUVIENĖ 95 2
94 Davidas ŠICHERIS 41 1
95 Violeta STANKOVSKA 91 0
96 Renata SLOTVINSKA 92 2
97 Aelita PELIUCHOVSKYTĖ 43 1
98 Tadas MOTIEJŪNAS 76 1
99 Donatas ŠEREIKA 61 1
100 Honorata ŠAPELIENĖ 98 0
101 Jolanta KARIUNIENĖ 85 0
102 Agata BUTNORIENĖ 96 1
Iš viso:     767

Pastaba. Kandidatai, pagal šiuo metu gautus duomenis gavę mandatus, parašyti paryškintu šriftu.