Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Kalvarijos savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 21
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai PLIKAITIS VINCAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KRASNICKAS KĘSTUTIS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai MAČYS JUOZAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga MASILIONIS ALGIS 2008-12-31
Partija Tvarka ir teisingumas KALEINIKAS ALGIS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija NURUTDINOVAS VLADIMIRAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija TYRAS REIMUNDAS 2009-03-13
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga DAUNORAVIČIUS JONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) RĖKUS EDMANTAS 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠVEDAS JUOZAS 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) LIUTKEVIČIUS VITAS 2009-10-13
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BURINSKAS VALDAS 2010-04-07
Darbo partija BURINSKAS ANTANAS 2007-03-04
Darbo partija SUJETA RIMAS 2007-03-04
Darbo partija MINSEVIČIUS TOMAS 2007-03-04
Darbo partija LUKOŠEVIČIUS ALGIS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis LIUTKEVIČIUS ALGIRDAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis DZIRMEIKA JONAS KAZYS 2007-03-04
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga ŠUNSKIS VYTAUTAS 2007-03-04
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga MICKEVIČIUS VIDUTIS JONAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) ŠČEPONIS JONAS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Liberalų ir centro sąjunga ULEVIČIUS EVALDAS 2007-03-04 2008-12-19 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija VIRBICKAS STASYS 2007-03-04 2009-03-02 Neteko mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KAŽEMĖKAITĖ BIRUTĖ 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ALEKNAVIČIUS VALDAS 2007-03-04 2009-10-13 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ALEKSIENĖ ILONA 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŽALIŠKEVIČIUS JONAS 2007-03-04 2010-03-10 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) SKILANDIENĖ MARĖ RASYTĖ 2007-03-29 2007-03-29 Atsisakė mandato
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VAIKUTIENĖ VILMA 2010-03-10 2010-04-07 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas