Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Rietavo savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 21
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai ŠIURYS JONAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai BARSTEIGA JUOZAS 2007-03-27
Liberalų ir centro sąjunga ČERNECKIS ANTANAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BAČINSKAS JONAS EUGENIJUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga MASLAUSKAS ALBINAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga DREVINSKIENĖ JANINA 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga REKAŠIUS JONAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga LENGVENIENĖ ALMA 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga JONUŠAS SAULIUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga TURSKIS KSAVERAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga LITVINAS MINDAUGAS 2007-03-27
Liberalų ir centro sąjunga BAGDONIENĖ IRENA 2007-03-27
Liberalų ir centro sąjunga GRAUSLIENĖ DANĖLĖ 2007-04-16
Liberalų ir centro sąjunga MONSTAVIČIENĖ ILONA 2009-06-08
Partija Tvarka ir teisingumas VIRŽINTAS ZIGMAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija LENGVENIENĖ BIRUTĖ TERESĖ 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija PUŠKORIUS RIDMANDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MORDAS PETRAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KUZMINSKAS JONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DAUKŠA VACYS 2007-03-04
Darbo partija KUNGYS ARTURAS 2007-03-27

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai RUTKAUSKAS VYTAS 2007-03-04 2007-03-27 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga KERPIENĖ BIRUTĖ 2007-03-04 2007-03-27 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga DIČIŪNAS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-03-27 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga RĖKAŠIENĖ LIDIJA 2007-03-04 2007-03-27 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga RIPKAUSKAS TOMAS 2007-03-04 2009-06-08 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga ANDRIJAUSKAS KOSTAS 2007-03-27 2007-04-16 Mirė
Liberalų ir centro sąjunga BERTAUSKIENĖ JOLANTA 2009-06-08 2009-06-08 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Darbo partija BLAŽAITIS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-03-27 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas