Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Šiaulių rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 27
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Liberalų ir centro sąjunga ŠULČIUS VIDMANTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas LUKŠAS KĘSTUTIS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas GRINIUS ŽYDRŪNAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ASTRAUSKAS BRONIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas TERESAS ANTANAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija GAUBAS ALGIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ZOVĖ VITOLDAS PRANAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ŠEDŽIUS ALVYDAS 2009-01-27
Lietuvos socialdemokratų partija STURIS ALGIMANTAS JULIUS 2007-03-29
Lietuvos socialdemokratų partija TAMOŠAITIS ROLANDAS 2007-03-29
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga JAKUTIS RAIMUNDAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GRUBLIAUSKIS ARŪNAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga RAPŠEVIČIENĖ AURELIJA 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga MILIAUSKIENĖ DAIVA 2007-03-29
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KRIŠTAPONIS DARIUS 2007-03-29
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga AUGYS ALGIMANTAS 2007-03-29
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga LESKAUSKIENĖ LAIMUTĖ 2007-04-16
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KRILIUVIENĖ TATJANA 2007-10-19
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GASPARAITIS EDUARDAS 2008-01-18
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) NOVOGRECKIS JONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JONUŠKA ALFREDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VAIŠVILAS KAZIMIERAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JUKNA ALGIMANTAS 2007-03-04
Darbo partija VENCIUVIENĖ INGRIDA 2007-03-04
Darbo partija STARKUS ALBERTAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) SEKRECKIS ANTANAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) KLIMAVIČIUS ZIGMAS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos socialdemokratų partija GEDMONTAS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija LAURINAITIENĖ IRENA 2007-03-04 2009-01-27 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija KRILIUS ARVYDAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija ŠEDŽIUS ALVYDAS 2009-01-27 Nenurodyta Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija KIRILIAUSKAS JONAS 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BEZARAS ANTANAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ŠLIAUTARIS ANTANAS 2007-03-04 2007-04-16 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BAŠKIENĖ JOLANTA 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga MICKUS SAULIUS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GREIČIUS ČESLOVAS 2007-03-04 2007-10-19 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga SLABYS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BLADŽINAUSKIS ROMUALDAS 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga LIAUDANSKIENĖ RIMA 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BUDRYS VYTAUTAS 2007-03-29 2008-01-18 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga RUDIS ALGIMANTAS BRONISLOVAS 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas