Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Šakių rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai ŠVABAS MEČISLOVAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai BALČIŪNAS VAIDAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai MAČAITIENĖ MARIJA 2007-04-04
Lietuvos krikščionys demokratai TAMAŠAUSKIENĖ LAIMUTĖ TERESĖ 2007-04-04
Liberalų ir centro sąjunga SMIRNOVAS KĘSTUTIS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga ZALESKIENĖ DALIA 2007-06-29
Partija Tvarka ir teisingumas KAROPČIKAS RONIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas SEDEREVIČIUS VLADAS 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija DAMIJONAITIS ALGIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija BASTIENĖ RAMUTĖ ALYTĖ 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija POVILAITIS ZIGMAS 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija VALAITIS MINDAUGAS 2008-11-14
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BERTAŠIUS JUOZAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BITINAS VYTAUTAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ULKĖ ZENONAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ZAREMBA HENRIKAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VALIUKAS RIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga PUSKUNIGIENĖ VIRGINIJA 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga MAKSVYTIENĖ AURELIJA 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ZOKAITIS ALGIRDAS 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga DANILIAUSKAS RAIMONDAS 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga JURGILIENĖ MARIJA 2008-11-07
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) HAASE IRENA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VENSAS RIMANTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GRIGARAVIČIENĖ DALIA 2007-04-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai KLIMAITIS ALGIRDAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos krikščionys demokratai PILYPAITIS EDGARAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Liberalų ir centro sąjunga PAULIUKĖNAS ELVYDAS 2007-03-04 2007-06-29 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Partija Tvarka ir teisingumas BIRBILAS KĘSTUTIS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija BASTYS MINDAUGAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija LEBEDŽINSKAS RIMGAUDAS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija LEBEDŽINSKAS VIKTORAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija EIKEVIČIUS ROMAS 2008-11-14 2008-11-14 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga PUODŽIUKAITIS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KASPAREVIČIENĖ AUGENIJA JULĖ 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga NAVARSKAS ALBERTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga JUCAITIS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga LAUKAITIS VALDAS TADAS 2007-04-04 2008-11-07 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ŪSIENĖ NIJOLĖ 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) HAASE VILHELM 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KUČIAUSKAS ROLANDAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas