Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Utenos rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai VALINČIUS VIDMANTAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai PURVINIS LIUONIUS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai ZABUKIENĖ NIJOLĖ 2009-09-16
Partija Tvarka ir teisingumas PIMPĖ VIDMANTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas GAIDYS SAULIUS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KATINAS ALVYDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija DUMBLIAUSKIENĖ NIJOLĖ 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija SPIETINIS JONAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija RINGELEVIČIENĖ ZITA 2007-03-29
Lietuvos socialdemokratų partija TRANAUSKAS PETRAS 2007-03-29
Lietuvos socialdemokratų partija ŠINKŪNAS DARIUS 2007-03-29
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga MAIGIENĖ STASĖ 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PUODŽIUKAS EGIDIJUS 2010-10-13
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DIJOKAS RIMANTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) INDRAŠIUS GIEDRIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VAIGINIS SAULIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GRIŠKEVIČIUS GEDIMINAS VALDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠINKŪNAS PAULIUS 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KELEVIŠIUS RAIMUNDAS 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BLIZNIKAS VINCAS 2010-04-07
Darbo partija VIDŽIŪNAS GINTARAS 2007-03-04
Darbo partija RIBOKAS GIEDRIUS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) JURKA VIDMANTAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) GRINCEVIČIUS ALBINAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) JASIŪNAS VILIUS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai PETRONIENĖ LINA 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos krikščionys demokratai TAMOŠIŪNAS VIDMANTAS 2007-03-29 2008-06-02 Teismo sprendimu pripažintas kaltu
Lietuvos krikščionys demokratai ZABIELA HENRIKAS 2008-06-02 2008-06-02 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai STUMBRYS POVILAS 2008-06-02 2008-06-02 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai LEKERAUSKIENĖ RITA 2008-06-16 2008-06-16 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai MITALAS ARVYDAS 2008-06-16 2009-09-16 Atsistatydino
Lietuvos krikščionys demokratai KUPRIŪNAS TOMAS 2009-09-16 2009-09-16 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai KAUŠYLIENĖ BIRUTĖ 2009-09-16 2009-09-16 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai JUODELĖ DONATAS 2009-09-16 2009-09-16 Neteko mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija ŽUKAS ALGIRDAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija BUBULIS VALENTINAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija PANAVAS ANTANAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GUIGA JONAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PUPINIS EDMUNDAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PUODŽIUKAS EGIDIJUS 2010-10-13 Nenurodyta Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KULIEŠIENĖ GRAŽINA 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PREIKŠA KAZIMIERAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) LATONAS VYTAUTAS 2007-03-29 2007-04-29 Atsisakė mandato
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GAIŽAUSKAS GINTAUTAS 2007-03-29 2010-04-07 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PALSKIENĖ JANĖ ONA 2008-12-19 2010-10-13 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas