Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Skuodo rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai ŽUKAUSKAS LIUDVIKAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai PAULIKIENĖ ALDONA 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai ANUŽIS BRONISLOVAS 2007-04-04
Partija Tvarka ir teisingumas JONUŠAS IGNAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas URNIEŽIS RIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MIKŠTA ANDRIUS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija RAZGUS EVALDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KALVAITIS ROMUALDAS ALOYZAS 2009-03-10
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KAREČKA EDVARDAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ZUBĖ PRANAS 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga METRIKIS ALEKSANDRAS 2007-04-27
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STANIUVIENĖ LEVUTĖ 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) LAURECKIENĖ JADVYGA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DONIELA VIDMANTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ROZGA ALGERDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VAŠKYS PRANAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠADEIKIS ALGIMANTAS 2008-11-14
Darbo partija ŽERLAUSKIENĖ ODETA 2007-03-04
Darbo partija GUTAUTAS STASYS 2007-04-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis VAINORAS STASYS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis KUBILIUS TOMAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis SĖDŽIUS ALVYDAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) MARTINKUS STANISLOVAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) RAIŠUTIENĖ JOLANTA 2007-04-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) LITVINAS VYTAUTAS 2009-05-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai JAUTAKIENĖ VILIUTĖ 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija BAIPŠYS BRONIUS 2007-03-04 2009-03-10 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga PAULIKAS ALOYZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga DAUKŠAS RIMVYDAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KIGUOLIS VIRGINIJUS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VIRŠILAS KAZYS 2007-04-04 2007-04-27 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VALANČAUSKAS DONATAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STANEVIČIUS JONAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Darbo partija PITRĖNIENĖ AUDRONĖ 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Naujoji sąjunga (socialliberalai) TUMOSAS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Naujoji sąjunga (socialliberalai) BUDRIENĖ DAIVA 2007-03-04 2009-05-04 Atsistatydino
Naujoji sąjunga (socialliberalai) STASIULIS BRONISLOVAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas