Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Radviliškio rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai ČEPONONIS ANTANAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai DAINIUS KĘSTUTIS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai JENCIENĖ AUŠRA 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai PRANCKEVIČIUS BRONISLOVAS KĘSTUTIS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KAVALIAUSKAS ARVYDAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KANAPECKIENĖ VANDA 2007-04-04
Lietuvos krikščionys demokratai URBELIENĖ IRENA 2007-04-04
Liberalų ir centro sąjunga EIGMINIENĖ AUDRONĖ 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BALCKUS PRANAS 2007-04-04
Partija Tvarka ir teisingumas JURĖNAS DARIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas BUGENIENĖ LAIMUTĖ 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas GRINIENĖ VALENTINA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija SIMELIS VYTAUTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija PRAVILONIS JONAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija BOSAS JONAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija JANULAITIENĖ VIDA 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga POVILAITIS JONAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ADOMAVIČIUS EDMUNDAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ČAPAITIS DALIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŽILĖNAS GINTARAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JUODIS ALOYZAS 2007-04-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) SADAUSKAS VITAS 2007-04-16
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JANUŠONIENĖ STASĖ 2009-05-24
Darbo partija BAUBLYS JURGIS 2007-03-04
Darbo partija VENSKIENĖ VITA 2010-03-10

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai BRAZYS DARIUS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos krikščionys demokratai PRANEVIČIUS EUGENIJUS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos krikščionys demokratai SKARELIENĖ VIDA STASĖ 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai JANUŠEVIČIENĖ ALDONA 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos krikščionys demokratai JUZUKONIS ROMUALDAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Liberalų ir centro sąjunga GRIGALIŪNAS LEONAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Liberalų ir centro sąjunga VAIČIŪNAS LAISVŪNAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija AUGULIS KAZIMIERAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PALIONIENĖ IRENA 2007-03-04 2009-05-24 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JANUŠEVIČIUS VITOLIS 2007-03-04 2007-04-16 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KALVAITIS ROMAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VARKULEVIČIUS JONAS 2007-04-16 2007-04-16 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Darbo partija TARBŪNIENĖ RIMA 2007-03-04 2010-03-10 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas