Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Prienų rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai SAKALAVIČIUS LEONAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai KLEIZA GINTARAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga GUSTAITIS ANTANAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KEDERYS ALGIRDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KIGUOLIS VYTAUTAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga ŠEŠKUVIENĖ LIUDA 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KARVELIENĖ RINGAILĖ 2007-04-04
Liberalų ir centro sąjunga DAGILIS VIKTORAS 2007-04-04
Partija Tvarka ir teisingumas NARŪNAS SAULIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas BLEKAITIS VYTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija VAICEKAUSKAS ALVYDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ALIUKEVIČIUS ALGIS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija BUJANAUSKAS VYTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ŠIDLAUSKAS ALGIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija GIRAITIS ALGIRDAS JONAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MICKIENĖ ANGELĖ 2007-06-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VILIONIS JONAS 2007-10-01
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PALIONIS KĘSTUTIS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) MARTINKUS VLADAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KETURAKIENĖ RITA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BALČIUKYNAS JUSTINAS 2007-03-04
Darbo partija SKRUPSKAS TOMAS 2007-03-04
Darbo partija ZABLACKIENĖ RIMA 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) VAIDOGAS ARŪNAS 2009-09-30
Naujoji sąjunga (socialliberalai) PAPLAUSKAS VIDAS 2007-04-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Liberalų ir centro sąjunga IVANAUSKAS ARTŪRAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Liberalų ir centro sąjunga MARCINKEVIČIUS ALGIS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Liberalų ir centro sąjunga JUOCEVIČIENĖ RASA 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Liberalų ir centro sąjunga STANKEVIČIENĖ DANUTĖ 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Liberalų ir centro sąjunga MATULEVIČIUS ALGIMANTAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija MARKŪNAS RAIMUNDAS 2007-03-04 2007-06-04 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ŽLIOBA STASYS 2007-03-04 2007-10-01 Mirė
Naujoji sąjunga (socialliberalai) VAIDOGAS ARŪNAS 2009-09-30 Nenurodyta Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Naujoji sąjunga (socialliberalai) RAMANAUSKAS VACLOVAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Naujoji sąjunga (socialliberalai) VAIDOGIENĖ VILMA 2007-04-04 2009-09-30 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas