Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Plungės rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai ŽELVYS LEONARDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga PEČIULIS ALGIRDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga VARKALYS JONAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KLIŠONIS AUDRIUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KĖSAS AIDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas KURCIKEVIČIUS ALGIRDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas KLIMAS ALBINAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas RIMKUS ROMUALDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų sąjunga NEKRAŠAS VISVALDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų sąjunga NEKRAŠIENĖ IRENA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ŠLEPETIS JUOZAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MAŽRIMAS ROMUTIS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija VALAITIENĖ MARĖ 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija PRONCKUS MYKOLAS 2007-04-16
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga STANČIKAS ANDRIEJUS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BIELIAUSKAS ALFREDAS KAZIMIERAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) LAPUKIENĖ ELVYRA VALERIJA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ZAMULSKIS ALFONSAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STANKUTĖ JUDITA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠČUPOKAS RIMAS 2008-01-18
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ENDRIKAS ROBERTAS 2008-12-19
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ALMINIENĖ IDALIJA 2009-01-22
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis MISIŪNAS AUDRIUS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis JONUTIS VYTAUTAS 2007-03-29
Naujoji sąjunga (socialliberalai) BUČIUS VOLDEMARAS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos socialdemokratų partija KRAULEIDIS ALBERTAS 2007-03-04 2007-04-16 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JAUNIUS GEDIMINAS 2007-03-04 2008-01-18 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DOMARKAS VIDIMANTAS 2007-03-04 2009-01-22 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BUDRYS ALGIMANTAS 2007-03-04 2008-12-19 Atsistatydino
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis IVANAUSKAS STANISLOVAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas