Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Pakruojo rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai KARVELIS POVILAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai GUDAS KAZYS 2007-04-02
Partija Tvarka ir teisingumas BUTKEVIČIUS ALFONSAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas GRYBĖ GEDIMINAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas JURGAITIS DAINIUS 2008-05-13
Lietuvos socialdemokratų partija GEGIECKAS SAULIUS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija JUNEVIČIUS EMILIJUS 2008-02-29
Lietuvos socialdemokratų partija MATVEJEVA INNA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija JASIUKAITIS JUSTINAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ČEPULIS JONAS VALENTAS 2007-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija ADOMAITIS ALGIRDAS 2007-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija ŽIUBRIENĖ MARYTĖ 2007-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija ATKOČIŪNAS AURELIJUS 2007-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija KUBILICKIENĖ ALEKSANDRA 2007-04-02
Lietuvos socialdemokratų partija URMONAS VITOLIS 2007-04-02
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VAITELIS JUOZAPAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VIRKŠTIS PETRAS ALEKSAS 2007-04-02
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JURGELIŪNAS JONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ARCIMAVIČIUS MYKOLAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) POLIMAITIS JONAS 2010-03-10
Darbo partija PEKELIS ZENONAS 2007-03-04
Darbo partija KILČIAUSKAS VYTAUTAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) VEPŠTAS ALGIRDAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) MACIJAUSKAS JUSTINAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) MEDZVECKAS ROMAS 2007-04-02

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai BENIULIS ANTANAS 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas PAŠAKINSKAS RIMANTAS 2007-03-04 2008-05-13 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija RAŽAUSKAS ALGIRDAS 2007-03-04 2008-02-29 Mirė
Lietuvos socialdemokratų partija JASIŪNIENĖ ASTA 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija PUPINIS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija JUNEVIČIUS EMILIJUS 2008-02-29 Nenurodyta Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija RUTKEVIČIENĖ DAIVA 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija BACEVIČIENĖ KAZIMIERA 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija KACILEVIČIUS VITALIJUS 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija ČEPULIS ALGIMANTAS 2007-04-02 2007-04-02 Atsisakė mandato
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BUDNIKAS ALGIRDAS 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PALUJANSKAS VIDMANTAS 2007-03-04 2010-03-10 Išvyko nuolat gyventi už savivaldybės teritorijos ribų
Naujoji sąjunga (socialliberalai) KAZLAUSKIENĖ VIRGINIJA 2007-03-04 2007-04-02 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas