Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Molėtų rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 25
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai PUSVAŠKIS VLADAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai ŽVINYS STASYS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai GRIBĖNIENĖ VLADZĖ 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai JAUNEIKA SAULIUS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai ŽALALIS VALENTINAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai ŽIUKAS ALGIMANTAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai SAUGŪNIENĖ VAIDA 2007-04-04
Lietuvos krikščionys demokratai DANIŠAUSKAS HENRIKAS 2007-04-04
Lietuvos krikščionys demokratai GRAINYS KĘSTUTIS 2008-11-14
Liberalų ir centro sąjunga DAŠKEVIČIUS DALIUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BALČIŪNAS JERONIMAS 2007-04-16
Liberalų ir centro sąjunga VALIAUGA DANIELIUS 2010-09-07
Lietuvos socialdemokratų partija IVICKAS HENRIKAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija GRIGALIŪNAS REMIGIJUS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija SKRIPKA PETRAS 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KERPĖ JUOZAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VALASENKIENĖ VIDA KRISTINA 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ŽEMAITIS BRONISLOVAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga KILIUS VALDEMARAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ANDREIKĖNIENĖ RITA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JERAŠŪNAS ALBINAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠIRONAS VIRGILIJUS 2007-03-04
Darbo partija ČIMBARAS PETRAS 2007-03-04
Darbo partija ŠANTERIOVAS STEPONAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) BAJERČIUS STASYS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai STUNDYS VALENTINAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Lietuvos krikščionys demokratai BIMBIRIS VILHELMAS DANIELIUS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos krikščionys demokratai SENIŪNAS VACLOVAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Liberalų ir centro sąjunga ŠAVELIS RIMANTAS 2007-03-04 2007-04-16 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga BALTUŠKA MARIUS 2007-03-04 2010-09-07 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija KULIEŠIUS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas