Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Mažeikių rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 27
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Partija Tvarka ir teisingumas BARTKEVIČIUS KĘSTUTIS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ŠIURYS SAULIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas EIDIMTIENĖ VIRGINIJA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ŽIČKUS JONAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas VISMINAS VYTAUTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas BERNOTIENĖ SIGUTĖ 2009-11-22
Lietuvos socialdemokratų sąjunga NOREIKA PRANAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų sąjunga ČEJAUSKIENĖ JUDYTA 2008-08-04
Lietuvos socialdemokratų partija MACIJAUSKIENĖ IRENA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ŠMAIŽYS GINTAUTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija TENYS ANTANAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MAŽEIKIS VYTAUTAS 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija JARMANTAVIČIUS DARIUS 2007-04-16
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga SIMINKEVIČIUS JONAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga STRAZDAUSKAS JONAS 2007-04-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga VIRKUTIS ANDRIEJUS 2007-04-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) AURYLA PAULIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) NORKUS RIMANTAS 2007-04-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DOMARKIENĖ LIUDVIKA DALIUTA 2007-04-04
Darbo partija KRAUZIENĖ INA 2007-03-04
Darbo partija MAČYS STANISLOVAS 2008-03-03
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga DŽIUGELIS VILHELMAS 2007-03-04
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga JURGAITIENĖ DALIA 2007-03-04
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga KONTARAS REMIGIJUS 2007-03-04
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga KATEIVIENĖ REGINA 2007-04-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) BUGNEVIČIUS VIKTORAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) NAGIENĖ LAIMA 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Partija Tvarka ir teisingumas BADAUKIENĖ RAMUNĖ 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Partija Tvarka ir teisingumas UŠČINIENĖ RASA 2007-04-04 2009-11-22 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų sąjunga VILIMIENĖ VIRGINIJA 2007-03-04 2008-08-04 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija JURKUS JONAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija ČEPYS ALGIMANTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija KRYŽIUS BRONIUS 2007-04-04 2007-04-16 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GRAMAS RIMANTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga MITKUS LEONAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga STONKUS APOLINARAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga SOBUTAS KLEMAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GRICIUS RIMANTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DERKINTIS LEONAS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) TRAKINIS PRANAS 2007-04-04 2007-04-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Darbo partija PERMINAS PAULIUS 2007-03-04 2008-03-03 Teismo sprendimu pripažintas kaltu
Krikščionių konservatorių socialinė sąjunga ROZGA JUOZAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas