Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Kėdainių rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 27
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Liberalų ir centro sąjunga GRINKEVIČIUS SAULIUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga STALIORIUS PETRAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija LENGVINAS ROMUALDAS 2007-04-04
Lietuvos socialdemokratų partija NOREIKIENĖ GENOVAITĖ 2008-06-02
Pilietinės demokratijos partija NAUJOKIENĖ NIJOLĖ 2007-03-04
Pilietinės demokratijos partija KAMINSKAS DARIUS 2007-03-04
Pilietinės demokratijos partija DAGYS ALGIMANTAS 2007-03-04
Pilietinės demokratijos partija BANIOTA JUOZAS 2007-03-04
Pilietinės demokratijos partija VALIONIS KĘSTUTIS 2007-03-04
Pilietinės demokratijos partija KARNILAVIČIENĖ RITA 2007-04-04
Pilietinės demokratijos partija LAUCYS EDMUNDAS 2007-04-04
Pilietinės demokratijos partija MIKALAUSKAS ANTANAS 2007-04-04
Pilietinės demokratijos partija KASIULIS EUGENIJUS 2010-07-08
Pilietinės demokratijos partija POČIULPAS ALBINAS 2010-10-13
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) RIMOŠAITIS RIMGAUDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) MACIJAUSKAS AUŠRYS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) CIVILKAITĖ ZITA 2007-03-04
Darbo partija GAIDAMAVIČIUS JUOZAS 2007-03-04
Darbo partija BLINSTRUBAS STANISLOVAS 2007-03-04
Darbo partija KONDROTAS JONAS 2007-03-04
Darbo partija KAČINSKAS VALDEMARAS 2007-03-04
Darbo partija VANAGAS VYGANTAS 2007-03-04
Darbo partija PAŠKEVIČIŪTĖ ALDONA 2007-03-04
Darbo partija DILIŪNAS RIMANTAS 2007-03-04
Darbo partija BLĖDIENĖ JOLITA 2007-03-04
Darbo partija MYKOLAITIENĖ NIJOLĖ 2007-04-04
Darbo partija TAMULIS EGIDIJUS 2007-04-23

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos socialdemokratų partija SALAMAKINAS ALGIMANTAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija ARLAUSKAS VIDMANTAS 2007-03-04 2008-06-02 Mirė
Lietuvos socialdemokratų partija VITAUSKIENĖ DANUTĖ 2008-06-02 2008-06-02 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Pilietinės demokratijos partija GAILIŪNAS ROMUALDAS 2007-03-04 2010-07-08 Atsistatydino
Pilietinės demokratijos partija MUNTIANIENĖ VIOLETA 2007-03-04 2010-10-13 Atsistatydino
Pilietinės demokratijos partija GRIGAITIS EGIDIJUS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Pilietinės demokratijos partija PETRULIS GINTARAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Pilietinės demokratijos partija MAGYLA ALANAS 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Darbo partija BALTRAITIENĖ VIRGINIJA 2007-03-04 2007-04-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Darbo partija USPASKICH VIKTOR 2007-03-04 2007-04-23 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas