Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Jonavos rajono savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 27
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Liberalų ir centro sąjunga SINKEVIČIUS EGIDIJUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga LEGAS JONAS 2007-03-29
Liberalų ir centro sąjunga BRUKAS GINTAUTAS 2007-03-29
Partija Tvarka ir teisingumas ŽALNERAUSKAS ŽYGIMANTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ŽALNERAUSKAS EDVARDAS ALGIRDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas LATVIŪNIENĖ RITA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas VITKAUSKAS VIRGILIJUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas SKURVYDIENĖ KSAVERA 2010-01-29
Lietuvos socialdemokratų partija MEŠKAUSKAS ALFONSAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija SINKEVIČIUS MINDAUGAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija NAGULEVIČIENĖ IRENA 2008-11-14
Lietuvos socialdemokratų partija IVAŠKA JONAS 2010-02-19
Lietuvos socialdemokratų partija ŠIRVELIENĖ MARIJONA 2010-03-10
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga ŠTOMBERGAS ANDREJUS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga SUNGAILA JONAS KLEMENSAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga LIUTKUS BRONISLOVAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GASYS ARVYDAS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga JOKIMIENĖ VIDA 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga RUSILIENĖ JADVYGA 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GEDVILA EDMUNDAS 2007-03-29
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VENCKŪNAS VYTAUTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STIRNA ARVYDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DABAŠINSKAS ALGIMANTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BEIŠINAS VYTAUTAS 2007-03-29
Darbo partija RENKAUSKIENĖ RITA 2007-03-04
Darbo partija JAKIMAVIČIUS SAULIUS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) MIKULĖNAS ROBERTAS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Liberalų ir centro sąjunga DOROŠAS IVANAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga VIZBARAS VIRGINIJUS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas VAICEKAUSKAS VYTAS 2007-03-04 2010-01-06 Neteko mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija SINKEVIČIUS RIMANTAS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija MAŽŪNAITIS EUGENIJUS 2007-03-04 2010-02-19 Mirė
Lietuvos socialdemokratų partija MULOKAS EDMUNDAS 2007-03-04 2008-05-13 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija ŠATIENĖ LAIMUTĖ 2008-05-13 2010-03-10 Atsistatydino
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga RIMKUS ARŪNAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsisakė mandato
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BALUTIENĖ ALDONA 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas