Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Šiaulių miesto savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 31
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Liberalų ir centro sąjunga MIKŠYS GENADIJUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga ŠAVINIS KAZIMIERAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga VINGRAS VACLOVAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KARALEVIČIUS GINTARAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga PELECKAS EDVARDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas LANKAUSKAS ALFREDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas JAPERTAS VIDMANTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas MATONIENĖ DAIVA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ČOKOVAS ROMANAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas LEMENTAUSKAITĖ KRISTINA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas BALČIŪNAS KESTUTIS 2007-04-16
Lietuvos socialdemokratų partija JUŠKUS VYTAUTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija SARTAUSKAS JUSTINAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija STAKVILEVIČIUS MINDAUGAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija MOCKUVIENĖ ELENA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija RAČIENĖ VIRGINIJA 2007-03-29
Lietuvos socialdemokratų partija MOCKUS ARVYDAS 2008-11-14
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga GRIGALIŪNAS STASYS 2007-03-04
Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjunga BUIVYDAS ZENONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PAPLAUSKIENĖ BIRUTĖ MARIJA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) BARTKUS JONAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) AUGUTIENĖ ALDONA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) STRUPEIKIS IGORIS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ZOLUBAS JONAS 2008-12-19
Darbo partija MARTINKIENĖ DANGUOLĖ 2007-03-04
Darbo partija KAVALIAUSKIENĖ ANGELĖ 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) JAVTOKIENĖ ALMA 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) PABRĖŽA JUOZAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) PELECKIS VYTAUTAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) STRAZDAUSKAS LEONAS 2007-03-04
Naujoji sąjunga (socialliberalai) KAZLAUSKIENĖ AUŠRA 2007-03-29

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Partija Tvarka ir teisingumas MIKUČIAUSKAS GINTAUTAS 2007-03-04 2007-04-16 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija ŽAKARIS EDVARDAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Lietuvos socialdemokratų partija ŠEDŽIUS ANDRIUS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DOMARKAS RIMUNDAS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) DAMULEVIČIUS VLADAS 2007-03-29 2008-12-19 Atsistatydino
Naujoji sąjunga (socialliberalai) SIMULIK VALERIJUS 2007-03-04 2007-03-29 Atsistatydino
Naujoji sąjunga (socialliberalai) GIEDRAITIS VYTAUTAS 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino
Naujoji sąjunga (socialliberalai) VARANAVIČIUS VIKTORAS 2007-03-29 2007-03-29 Atsistatydino

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas