Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Marijampolės savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 27
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Lietuvos krikščionys demokratai BIELIAUSKAS LINAS 2007-03-04
Lietuvos krikščionys demokratai VITKUS RIMAS 2007-04-11
Lietuvos krikščionys demokratai KEMERAITIS VIKTORAS 2007-04-11
Partija Tvarka ir teisingumas JONIKAITIS ROLANDAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas NARUŠIS VYTAUTAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas DUMČIUS ANTANAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas SENKIENĖ JANINA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų sąjunga AKELAITIS GEDIMINAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų sąjunga GRABAUSKAS ALGIRDAS JUOZAS 2010-05-26
Lietuvos socialdemokratų partija BRAZYS VIDMANTAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija VALANČIUS SIGITAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija PIELIKIS VIDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KUBERTAVIČIUS KĘSTUTIS 2007-04-11
Lietuvos socialdemokratų partija MAKAUSKAS ROMUALDAS 2007-04-11
Lietuvos socialdemokratų partija KYNAS KOSTAS 2007-04-11
Lietuvos socialdemokratų partija ISODA JUOZAS 2007-04-11
Lietuvos socialdemokratų partija GRABAUSKAS JONAS 2007-04-11
Lietuvos socialdemokratų partija SMELSTORIENĖ LINA 2007-05-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JANKAUSKAS KOSTAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PAVILONIS PETRAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JUKNEVIČIENĖ VANDA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PILECKAS VALDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) TRIMAKAITĖ GRAŽINA LIGIJA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) TRAŠKEVIČIUS KĘSTUTIS 2007-03-04
Darbo partija RAŽINSKAS METAS 2007-03-04
Darbo partija GIRAITYTĖ VAIDA 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis STANKEVIČIUS GINTAUTAS 2007-03-04

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Lietuvos krikščionys demokratai VAIČIULIS JUOZAS 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos krikščionys demokratai VIDŽIŪNAS ANTANAS 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų sąjunga PLEČKAITIS ARŪNAS 2007-03-04 2010-05-26 Praleido 3 ar daugiau posėdžių
Lietuvos socialdemokratų partija RIMAS ALGIS 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija MITRULEVIČIUS ALBINAS 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija LUNSKIENĖ IRENA 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija ČIUPLEVIČIENĖ REGINA 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija ZDANYS ALVYDAS 2007-03-04 2007-04-11 Neteko mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija BAJORAS ARVYDAS 2007-03-04 2007-05-04 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų
Lietuvos socialdemokratų partija VALIUKAS RAIMUNDAS 2007-04-11 2007-04-11 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija PETRAŠKA KĘSTUTIS 2007-04-11 2007-04-11 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija SMILGIENĖ NIJOLĖ 2007-04-11 2007-04-11 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija ALESIUS EUGENIJUS 2007-04-11 2007-04-11 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija RAINIENĖ GRAŽINA 2007-05-04 2007-05-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija TUMELIS VALDAS 2007-05-04 2007-05-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje
Lietuvos socialdemokratų partija RATKEVIČIENĖ VILMA 2007-05-04 2007-05-04 Atsisakė mandato ir praleidžiamas eilėje

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas