Savivaldybių tarybų sudėtis

Puslapis atnaujintas 2010-12-14 15:31



Vilniaus miesto savivaldybės taryba




Tarybų sudėtis

Mandatų skaičius: 51
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Liberalų ir centro sąjunga VAKARINAS ALGIMANTAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga ŠALTENIS ARVYDAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga KĖVIŠAS GINTAUTAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga BABRAVIČIUS GINTAUTAS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga MASKOLIŪNAS DARIUS 2007-03-04
Liberalų ir centro sąjunga NĖNIUS KĘSTUTIS 2008-03-26
Liberalų ir centro sąjunga ŠRIŪBĖNAS STANISLOVAS 2008-05-13
Liberalų ir centro sąjunga DAUBARAS GEDIMINAS KONSTANTINAS 2008-12-10
Partija Tvarka ir teisingumas JUODKA JONAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas BUTKEVIČIUS AUDRIUS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas RUDŽIONIS GEDIMINAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas GLUCHOV OLEG 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas AVIN VLADIMIR 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas MEILŪNIENĖ GENOVAITĖ KAROLINA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas KAZAKAS GINTARAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ŠESTERNIKOVA NINA 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas KARČIAUSKAS VINCAS JONAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas ANDREJAUSKAS LEONAS 2007-03-04
Partija Tvarka ir teisingumas TOMAŠEVIČ JAN 2007-06-29
Partija Tvarka ir teisingumas JANCEVIČ JOSIF 2008-09-02
Partija Tvarka ir teisingumas RADVILA DARIUS 2009-06-17
Partija Tvarka ir teisingumas POLENOV VLADIMIR 2009-06-17
Lietuvos lenkų rinkimų akcija KVETKOVSKIJ JUZEF 2007-03-04
Lietuvos lenkų rinkimų akcija LITVINOVIČ IRENA 2007-03-04
Lietuvos lenkų rinkimų akcija LIUDKOVSKI ARTUR 2007-03-04
Lietuvos lenkų rinkimų akcija KUZMINA VANDA 2007-03-04
Lietuvos lenkų rinkimų akcija KAMINSKI JAROSLAV 2007-03-04
Lietuvos lenkų rinkimų akcija MACIEJEVSKI ZBIGNIEV 2008-11-14
Lietuvos socialdemokratų partija PALECKIS ALGIRDAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija POŽELA JURAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija KLIUKIENĖ VITALIJA 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ADOMAVIČIUS ROMAS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija RUDYS AUDRIUS 2007-03-04
Lietuvos socialdemokratų partija ŽEIMIENĖ JŪRATĖ 2007-03-04
Lietuvos rusų sąjunga DMITRIJEV SERGEJ 2007-03-04
Lietuvos rusų sąjunga DMITRIJEVA LARISA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ALEKNA RAIMUNDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) RAMANAUSKAS ALGIRDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) URBONAVIČIUS VIDAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) NAVICKAS VILIUS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) PODOLSKAITĖ VIOLETA 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) TAMOŠAUSKAS POVILAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠVILPA GEDIMINAS 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) GALINIENĖ BIRUTĖ 2007-03-04
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) JACKŪNAS ŽIBARTAS JUOZAS 2008-12-10
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) MILIAUSKAS VYTAS 2009-11-09
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ŠTARAS ARŪNAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis MARTIKONIS VIDMANTAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis GRICIUS ALGIRDAS 2007-03-04
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis PŪRAS DAINIUS 2007-04-11

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.


Tarybos nariai, kurių įgaliojimai nutrūko prieš terminą
Kandidatų sąrašo pavadinimas Pavardė, vardas Įgaliojimai
pripažinti
Įgaliojimai
nutrūko
Priežastis
Liberalų ir centro sąjunga ZUOKAS ARTŪRAS 2007-03-04 2008-03-26 Teismo sprendimu pripažintas kaltu
Liberalų ir centro sąjunga VAINIENĖ RŪTA 2007-03-04 2008-12-10 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga KELMICKAITĖ ZITA 2007-03-04 2010-06-15 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga DAPKUTĖ LUMBIENĖ RITA DIANA 2007-03-04 2008-05-13 Atsistatydino
Liberalų ir centro sąjunga ČIUČELIS ALGIRDAS 2008-03-26 2008-03-26 Mirė
Partija Tvarka ir teisingumas PAKSAS ROLANDAS 2007-03-04 2009-06-17 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas IMBRASAS JUOZAS 2007-03-04 2009-06-17 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas LEMENTAUSKAS EVALDAS 2007-03-04 2008-09-02 Atsistatydino
Partija Tvarka ir teisingumas ŠAULYS VYTAUTAS 2007-03-04 2007-06-29 Mirė
Lietuvos lenkų rinkimų akcija MACKEVIČ MICHAL 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) MASIULIS KĘSTUTIS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ŠEDBARAS STASYS 2007-03-04 2008-11-14 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) KREIVYS DAINIUS 2008-11-14 2008-12-10 Atsistatydino
Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) VAITKUS ALGIMANTAS 2008-11-14 2009-11-09 Atsistatydino
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis AUŠTREVIČIUS PETRAS 2007-03-04 2007-04-11 Atsisakė mandato dėl nesuderinamų pareigų

Pastaba. Rūšiuota pagal kandidatų sąrašo numerį ir tarybos nario numerį porinkiminiame sąraše.



Peržiūrėti rinkimų rezultatus rinkimų apygardoje


Savivaldybių sąrašas