Mandatus gavę kandidatai

Mandatus gavę kandidatai


Puslapis atnaujintas 2007-03-22 08:13


Vilniaus miesto (Nr. 57) apygarda
 Pavardė, vardas  Iškėlė Porinkiminis
numeris sąraše
ZUOKAS ARTŪRAS Liberalų ir centro sąjunga 1
VAKARINAS ALGIMANTAS Liberalų ir centro sąjunga 2
ŠALTENIS ARVYDAS Liberalų ir centro sąjunga 3
KĖVIŠAS GINTAUTAS Liberalų ir centro sąjunga 4
VAINIENĖ RŪTA Liberalų ir centro sąjunga 5
KELMICKAITĖ ZITA Liberalų ir centro sąjunga 6
BABRAVIČIUS GINTAUTAS Liberalų ir centro sąjunga 7
DAPKUTĖ LUMBIENĖ RITA DIANA Liberalų ir centro sąjunga 8
MASKOLIŪNAS DARIUS Liberalų ir centro sąjunga 9
PAKSAS ROLANDAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 1
IMBRASAS JUOZAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 2
JUODKA JONAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 3
BUTKEVIČIUS AUDRIUS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 4
LEMENTAUSKAS EVALDAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 5
RUDŽIONIS GEDIMINAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 6
GLUCHOV OLEG Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 7
AVIN VLADIMIR Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 8
MEILŪNIENĖ GENOVAITĖ KAROLINA Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 9
KAZAKAS GINTARAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 10
ŠESTERNIKOVA NINA Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 11
KARČIAUSKAS VINCAS JONAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 12
ANDREJAUSKAS LEONAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 13
ŠAULYS VYTAUTAS Partija Tvarka ir teisingumas (liberalai demokratai) 14
MACKEVIČ MICHAL Lietuvos lenkų rinkimų akcija 1
KVETKOVSKIJ JUZEF Lietuvos lenkų rinkimų akcija 2
LITVINOVIČ IRENA Lietuvos lenkų rinkimų akcija 3
LIUDKOVSKI ARTUR Lietuvos lenkų rinkimų akcija 4
KUZMINA VANDA Lietuvos lenkų rinkimų akcija 5
KAMINSKI JAROSLAV Lietuvos lenkų rinkimų akcija 6
PALECKIS ALGIRDAS Lietuvos socialdemokratų partija 1
POŽELA JURAS Lietuvos socialdemokratų partija 2
KLIUKIENĖ VITALIJA Lietuvos socialdemokratų partija 3
ADOMAVIČIUS ROMAS Lietuvos socialdemokratų partija 4
RUDYS AUDRIUS Lietuvos socialdemokratų partija 5
ŽEIMIENĖ JŪRATĖ Lietuvos socialdemokratų partija 6
DMITRIJEV SERGEJ Lietuvos rusų sąjunga 1
DMITRIJEVA LARISA Lietuvos rusų sąjunga 2
MASIULIS KĘSTUTIS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 1
ŠEDBARAS STASYS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 2
ALEKNA RAIMUNDAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 3
RAMANAUSKAS ALGIRDAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 4
URBONAVIČIUS VIDAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 5
NAVICKAS VILIUS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 6
PODOLSKAITĖ VIOLETA Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 7
TAMOŠAUSKAS POVILAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 8
ŠVILPA GEDIMINAS Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 9
GALINIENĖ BIRUTĖ Tėvynės sąjunga (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) 10
AUŠTREVIČIUS PETRAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 1
ŠTARAS ARŪNAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 2
MARTIKONIS VIDMANTAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 3
GRICIUS ALGIRDAS Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis 4