Nr. 2 "FRONTO" PARTIJA

 

  „Fronto" partijos

7 punktų programa

„Už kitokią Lietuvą - kitokioje Europoje!"

1. „Frontas" - kairioji partija, kuri realiai kovoja už gyventojų daugumą, dirbančią ar esančią pensijoje. Tam dirbame Lietuvoje - tam dirbsime ir Briuselyje. Kitokia nei dabartinė Lietuva ir Europa - „Fronto" strateginis tikslas.

2. Valdančiojo Lietuvos ir Europos elito amoralumas - pagrindinė krizės priežastis! Amoralumas politikoje pasireiškia karais, ekonomikoje - skurdu, kultūroje - ištvirkimu. „Frontas" siūlo ir vykdo sąžiningumo politiką. 

3. Pasaulį apraizgęs stambus monopolinis kapitalas specialiai sukėlė krizę, kad toliau mus skurdintų. „Frontas" siekia, kad Lietuva ir Europos valstybės aiškiais įstatymais reguliuotų stambiojo kapitalo savininkų apetitus ir žiūrėtų dirbančiosios gyventojų daugumos interesų.

4. Lietuva Europoje elgiasi kaip JAV satelitas - „Frontas" pasisako už realiai nepriklausomą Lietuvą solidarioje Europoje. Mes pasiruošę nenusileisti ir ginti Lietuvos nacionalinius interesus pasaulyje ir Europoje.

5. „Frontas" - už Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimą. Tai vienas svarbiausių klausimų mūsų ekonomikai.

6. Žmogus turi gauti tokias pajamas, kurios leistų jam ne tik išgyventi, bet ir gyventi. Todėl panaudosime Briuselio svertus, spausdami Lietuvos valdžią, kad minimali pensija ir alga Lietuvoje siektų europinį lygį.

7. Lietuvos teismais nepasitiki didžioji dalis gyventojų. Todėl sieksime suteikti žmonėms galimybę apskųsti Lietuvos teismų sprendimus Briuseliui, kaip galutinei instancijai.

„Fronto" partijos pirmininkas - Algirdas Paleckis.

Visus kviečiame telktis bendram darbui už kitokią Lietuvą ir Europą.