Kviečiame į diskusiją ,,Rinkimų pamokos: kokių pokyčių reikia?"

2019-05-31

2019 m. įvyko treji rinkimai – savivaldybių tarybų rinkimai, Respublikos Prezidento rinkimai ir rinkimai į Europos Parlamentą bei du referendumai. Kaip įprasta, rinkimus stebėjo politinių partijų, kandidatų ir nevyriausybinių organizacijų, kurių veikla yra susijusi su rinkimais ar žmogaus teisių apsauga, stebėtojai bei rinkimų stebėtojai iš užsienio, Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija.

Kviečiame į diskusiją ,,Rinkimų pamokos: kokių pokyčių reikia?

Vyriausioji rinkimų komisija, kartu su renginio organizatoriumi nevyriausybine organizacija „Baltosios pirštinės", kviečia į diskusiją, skirtą atidžiau pažvelgti į pažeidimų rūšis ir statistiką, skaičius ir tendencijas. Renginio metu planuojama aptarti rinkimų teisinio reguliavimo iššūkius ir teisės aktų praktinio įgyvendinimo kokybę.

Diskusijoje planuoja dalyvauti rinkimų organizatoriai, institucijų atstovai, teisės ir komunikacijos ekspertai. Jie drauge ieškos sprendimų aktualiausiems pastarųjų rinkimų iššūkiams.

Diskusija vyks š. m. birželio 3 d. nuo 10 iki 14 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos salėje (Gedimino pr. 51, Vilnius). Diskusija bus transliuojama DELFI TV.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti čia.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt