Rinkimai į Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose: šiandien iki 10 val. balsavo 2,12 proc. rinkėjų

2019-09-08

Šiandien 10.15 val. įvyko spaudos konferencija, skirta rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose pristatyti. Konferencijos metu Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkė Laura Matjošaitytė pristatė rinkėjų aktyvumą išankstinio balsavimo metu ir rinkimų dieną.

Rinkimai į Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose: šiandien iki 10 val. balsavo 2,12 proc. rinkėjų

VRK duomenimis, 8 val. rinkėjų aktyvumas buvo 0,27 proc., 9 val. – 0,91 proc., o 10 val. – 2,12 proc. Bendras rinkėjų aktyvumas rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose – 11,1 proc.

Rinkėjų aktyvumas išankstinio balsavimo metu sudarė 4,49 proc.

Aktyviausiai ryte rinkėjai balsavo vienmandatės Žiemgalos rinkimų apygardos Peleniškių, Sosdvario, Drąsulaičių ir Maželių rinkimų apylinkėse.

VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė pranešė, kad  rinkimai vyksta sklandžiai. Pranešimų dėl pažeidimų susijusių su galimais rinkimų agitacijos pažeidimais ar galimo rinkėjų papirkimo rinkimų dieną negauta.  

Rinkėjų aktyvumo duomenis balsuojant iš anksto ir rinkimų dieną galima rasti čia.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt