Lietuvos rinkimų organizavimo procesu domisi Vilniaus kolegijos studentai

2019-09-18

Rugsėjo 17 dieną, Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) viešėjo studentai iš Vilniaus kolegijos Ryšių su visuomene studijų programos (Verslo vadybos fakultetas).

Lietuvos rinkimų organizavimo procesu domisi Vilniaus kolegijos studentai

Vizito tikslas – išgirsti apie VRK profesinę patirtį politinės komunikacijos, reklamos temomis.

Svečių delegaciją priėmė VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė. Įstaigos vadovė svečius supažindino su įstaigos atliekamais uždaviniais ir funkcijomis.

Jaunimą domino VRK nuomonė apie socialiniuose tinkluose skleidžiamą politinę reklamą. Pirmininkė patvirtino, kad rinkimų metu VRK gauna nemažai paklausimų apie neatlygintinai socialiniuose tinkluose skleidžiamos politinės reklamos žymėjimą, skundų dėl nepažymėtos politinės reklamos. Studentai buvo supažindinti kaip žymėti socialiniuose tinkluose neatlygintinai skleidžiamą politinę reklamą. Buvo priminta, kad atlygintinai skleidžiamai politinei reklamai, nepaisant jos skleidimo būdo, tai yra ir socialiniuose tinkluose, taikomi visi politinės reklamos reikalavimai dėl žymėjimo ir apmokėjimo.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie santykį su žiniasklaida. VRK vadovė Laura Matjošaitytė pasidalino praktiniais patarimais apie viešą klabėjimą, pasirengimą duoti interviu, dalyvavimą radijo ar televizijos laidose, spaudos konferencijose.  

Susitikimo pabaigoje pirmininkė studentams palinkėjo sėkmės baigiant studijas, priminė, kad ryšiai su visuomene – plati sritis ir kvietė studentus būti drąsiais, inovatyviais komunikacijos profesionalais, gal net papildyti viešojo sektoriaus gretas.

Nuotraukas iš šio susitikimo  galima peržiūrėti paspaudus žemiau esančią nuotrauką. 

2019 09 17

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6528
El. p.: komunikacija@vrk.lt