Pirmąją išankstinio pakartotinio balsavimo dieną rinkėjai balsavo aktyviau nei pirmajame ture

2019-09-19

Bendras rinkėjų aktyvumas naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose pirmąją pakartotinio balsavimo iš anksto dieną buvo 0,81 proc, 0,26 procento daugiau nei pirmajame ture.

Pirmąją išankstinio pakartotinio balsavimo dieną rinkėjai balsavo aktyviau nei pirmajame ture

Vyriausiosios rinkimų komisijos 2019 m. rugsėjo 19 d. 9 val. duomenimis, iš anksto Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybėse balsavo 663  rinkėjai, specialiuose paštuose – 237  rinkėjai. Aktyviausiai balsavo  vienmandatės Žiemgalos rinkimų apygardos Jurdaičių rinkimų apylinkės rinkėjai.   

Primename, kad balsavimas iš anksto yra organizuojamas Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybių pastatuose š. m. rugsėjo 18 ir 19 dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardų rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių bus išvykę į kitas savivaldybes, balsavimo iš anksto dienomis gali balsuoti ir apskričių centriniuose paštuose (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos, Vilniaus) jų darbo valandomis.

Rinkėjai, atvykę balsuoti, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt