Įvyko mokymai apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams

2019-08-23

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau - VRK) šią savaitę (rugpjūčio 19 d. Vilniuje, rugpjūčio 21 d. Joniškyje ir rugpjūčio 23 d. Gargžduose) organizavo mokymus, skirtus naujiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose.

Įvyko mokymai apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams

VRK pirmininkė ir sekretoriato darbuotojai mokymų metu apygardų ir apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams, kurių didžioji dauguma dirbo 2019 m. vykusiuose rinkimuose, priminė svarbiausią informaciją apie išankstinį balsavimą, rinkėjų žymėjimą  bei balsų skaičiavimo protokolų pildymą, pasidalino rekomendacijomis, kurios pagelbės organizuoti sklandų rinkimų komisijų darbą.

Mokymus vedė ir dalyvius konsultavo VRK Mokymų ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Mizaras bei Kompiuterinių technologijų skyriaus vedėjas Darius Gaižauskas. Mokymuose taip pat dalyvavo VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, Rinkimų organizavimo skyriaus vedėja Reda Daniškevičiūtė, šio skyriaus darbuotoja Živilė Verbylaitė bei Mokymų ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Diana Daubarė.

Šiuose mokymuose aktyviai dalyvavo virš 100 minėtų trijų rinkimų apygardų apylinkių komisijų pirmininkų ir narių.

2019 rugpjūčio 19 - 23 d.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6528