VRK leidiniuose atspausdinti kandidatų sąrašai yra ne galutiniai

2019-03-03

Š. m. kovo 3 d. (sekmadienį) vyksta savivaldybių tarybų rinkimai.

VRK leidiniuose atspausdinti kandidatų sąrašai yra ne galutiniai

Rinkimų metu 60-yje savivaldybių renkami tarybų nariai ir merai. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad rinkėjams dalinami leidiniai su kandidatais ir jų sąrašais yra tik preliminarūs, galutinius kandidatų, dalyvaujančių rinkimuose, sąrašus galite rasti čia. Taip pat galutiniai kandidatų sąrašai rinkimų dieną bus iškabinti rinkimų apylinkėse.  

Balsavimas rinkimų dieną vyks rinkimų apylinkėse nuo 7 iki 20 valandos. Rinkėjai savo valią galės išreikšti bet kurioje savo savivaldybės apylinkėje. Rinkėjai, balsuojantys savo savivaldybėje, tačiau ne savo rinkimų apylinkėje, bus paprašyti palaukti, kol rinkimų komisijos nariai elektroninių ryšių priemonėmis susisieks su rinkėjo apylinkės komisija patikrinti, ar rinkėjas dar nebalsavo rinkimų dieną. Balsuojant būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

VRK primena, kad asmenys, pastebėję galimus rinkimų įstatymų pažeidimus, gali apie juos pranešti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112, trumpuoju VRK informaciniu telefono numeriu 1855 arba Vyriausiajai rinkimų komisijai el. paštu rinkim@vrk.lt.

 

Kontaktams: