Gegužės 8 dieną prasideda balsavimas specialiuose balsavimo punktuose

2019-05-08

2019 m. gegužės 8–10 dienomis vyks balsavimas specialiuose balsavimo punktuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų.

Gegužės 8 dieną prasideda balsavimas specialiuose balsavimo punktuose

Balsuoti specialiuose balsavimo punktuose gali rinkėjai, kurie dėl sveikatos būklės ar amžiaus yra sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ar globos įstaigose arba atlieka privalomąją karo tarnybą ir todėl negali atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę, arba atlieka tikrąją karo tarnybą, valstybės tarnybą ar dirba pagal darbo sutartis tarptautinėse karinėse operacijose užsienyje, arba atlieka arešto ar laisvės atėmimo bausmę ar yra areštinėse, tardymo izoliatoriuose (sulaikymo namuose).

Rinkėjai, norintys balsuoti specialiuose balsavimo punktuose, turėtų kreiptis į šių įstaigų administraciją.

Rinkėjai, kurie balsuos specialiuose balsavimo punktuose, rinkimų komisijų nariams turės pateikti tik asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai ir referendumai dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo bei dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo vyks 2019 m. gegužės 12 d., sekmadienį.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt