Klaipėdoje vyko praktinis seminaras žiniasklaidos atstovams

2019-01-28

Vyriausioji rinkimų komisija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga bei Visuomenės informavimo etikos komisija š. m. sausio 25 dieną Klaipėdoje surengė praktinį seminarą „Rinkimai-2019: politikos ir žurnalistikos santykių ypatumai rinkimų metu".

Klaipėdoje vyko praktinis seminaras žiniasklaidos atstovams
Seminaro metu Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė pristatė teisinius rinkimų reguliavimo ypatumus ir aktualią VRK praktiką. Praktinio seminaro dalyvius su visuomenės informavimo etikos aspektais politinių kampanijų metu supažindino Visuomenės informavimo etikos komisijos pirmininko pavaduotoja Vaiva Žukienė. Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko pavaduotojas Darius Lukoševičius renginio dalyvius supažindino su iššūkiais žurnalistams ir žiniasklaidai informuojant visuomenę rinkimų metu. Pranešėjai atsakė į žurnalistų klausimus, aptarė aktualias temas susijusias su žiniasklaidos veikla rinkimų metu. 
Renginyje dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos nariai Jūratė Lebedevienė ir Egidijus Viskontas, Visuomenės informavimo etikos komisijos atstovai ir gausus būrys žurnalistų iš Klaipėdos ir Palangos miestų, kiti regioninės žiniasklaidos atstovai.
 
 
 
Kontaktams: