0,55 proc. rinkėjų balsavo pirmąją išankstinio balsavimo dieną

2019-09-05

Bendras rinkėjų aktyvumas naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų Nr. 4, Gargždų Nr. 31 ir Žiemgalos Nr. 46 rinkimų apygardose pirmąją balsavimo iš anksto dieną buvo 0,55 proc.

0,55 proc. rinkėjų balsavo pirmąją išankstinio balsavimo dieną

Vyriausiosios rinkimų komisijos 2019 m. rugsėjo 5 d. 9 val. duomenimis, iš anksto Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybėse balsavo 471  rinkėjai, specialiuose punktuose – 137  rinkėjų. Aktyviausiai balsavo  vienmandatės Gargždų rinkimų apygardos  Gargždų rinkimų apylinkės Nr. 1 rinkėjai.   

Primename, kad balsavimas iš anksto yra organizuojamas Vilniaus miesto, Klaipėdos rajono, Joniškio rajono, Pakruojo rajono ir Šiaulių rajono savivaldybių pastatuose š. m. rugsėjo 4 ir 5 dienomis nuo 8 iki 20 valandos.

Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardų rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių bus išvykę į kitas savivaldybes, balsavimo iš anksto dienomis gali balsuoti ir apskričių centriniuose paštuose (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos, Vilniaus) jų darbo valandomis.

Rinkėjai, atvykę balsuoti, privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt