Pradedami skelbti pirmieji preliminarūs pakartotinio balsavimo rezultatai

2019-09-22

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad pradedami skelbti preliminarūs 2019 m. rugsėjo 22 d. naujų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose pakartotinio balsavimo rezultatai.

Pradedami skelbti pirmieji preliminarūs pakartotinio balsavimo rezultatai

Su preliminariais rinkimų rezultatais susipažinti galima čia.

Primename, kad galutinius rinkimų rezultatus VRK nustatys iškart po to, kai išnagrinės visus skundus ir nustatys visus rinkimų rezultatus rinkimų apygardose.

Pakartotiniame balsavime Žirmūnų rinkimų apygardoje rungėsi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Paulė Kuzmickienė ir Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas Gintautas Paluckas. Gargždų rinkimų apygardoje dėl Seimo nario vietos varžėsi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Rasa Petrauskienė ir Lietuvos centro partijos kandidatas Kristupas Augustas Krivickas. Žiemgalos rinkimų apygardoje dalyvavo Lietuvos centro partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos keliama kandidatė Rūta Janutienė ir Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas Liudas Jonaitis. 

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt