Politinės kampanijos dalyviai jungiasi prie memorandumo pasirašymo dėl neįgaliųjų informavimo apie rinkimus didinimo

2019-04-03

Vyriausioji rinkimų komisija informuoja, kad sulaukė pranešimų dėl prisijungimo prie memorandumo dėl neįgaliųjų informavimo apie rinkimus didinimo. Prie memorandumą pasirašiusiųjų prisijungė ir visuomeninis rinkimų komitetas „Aušros Maldeikienės traukinys" ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija – krikščioniškų šeimų sąjunga.

Politinės kampanijos dalyviai jungiasi prie memorandumo pasirašymo dėl neįgaliųjų informavimo apie rinkimus didinimo

Primename, kad š. m. kovo 26 d. Respublikos Prezidento rinkimų ir rinkimų į Europos Parlamentą politinės kampanijos dalyviai pasirašė memorandumą dėl neįgaliųjų informavimo apie rinkimus.

Memorandumui pritarimą išreiškė pretendentai į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose: Alfonsas Butė, Kazimieras Juraitis, Gitanas Nausėda, Naglis Puteikis, Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė.

Taip pat pritarimą išreiškė kandidatų sąrašai rinkimuose į Europos Parlamentą: Lietuvos centro partija, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, visuomeninis rinkimų komitetas „Stipri Lietuva vieningoje Europoje".

Daugiau informacijos apie memorandumą galite rasti čia.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt