Kviečiame Pasaulinę rinkimų dieną paminėti diskusijoje ,,Skaidrumas 2019 m. rinkimuose: teoriniai ir praktiniai aspektai" (atnaujinta)

2019-02-01

Pasaulinei rinkimų dienai paminėti Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) organizuoja apskritojo stalo diskusiją ,,Skaidrumas 2019 m. rinkimuose: teoriniai ir praktiniai aspektai".

Kviečiame Pasaulinę rinkimų dieną paminėti diskusijoje ,,Skaidrumas 2019 m. rinkimuose: teoriniai ir praktiniai aspektai

Renginys vyks š. m. vasario 7 d. 10.00 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Renginyje pranešimus skaitys ne tik VRK atstovai apie reikalavimus taikomus politinei reklamai, pateiks paaiškinimus kaip identifikuoti, kur yra rinkėjų papirkimas, o kur ne; bet ir specialiųjų tarnybų atstovai informuos susirinkusiuosius apie galimas rizikas rinkimų laikotarpiu ir pristatys būdus kaip jas užkardyti.

Visus besidominčius skaidrumo užtikrinimo tema rinkimuose, kviečiame dalyvauti renginyje ir kartu paminėti Pasaulinę rinkimų dieną. Ypatingai kviečiami dalyvauti šiame renginyje politinių partijų ir visuomeninių komitetų atstovai, jų rinkimų štabų darbuotojai.

 

Renginio programa skelbiama čia.

Norintieji dalyvauti renginyje, kviečiami iš anksto registruotis pateiktoje formoje.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
el. p.: komunikacija@vrk.lt