Kaip sužinoti savo rinkimų apylinkę 2019 m. gegužės 12 d. rinkimuose ir referendumuose?

2019-05-10

2019 m. gegužės 12 d. vyks Respublikos Prezidento rinkimai ir referendumai dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų.

Kaip sužinoti savo rinkimų apylinkę 2019 m. gegužės 12 d. rinkimuose ir referendumuose?

Sužinoti savo rinkimų apylinkę, į kurią reikėtų atvykti rinkimų dieną, galima portale „Rinkėjo puslapis". Suvedus savo gyvenamosios vietos adresą: miestą ar kaimą, gatvę, namo numerį ir pasirinkus ieškoti, būsite nukreipti į Jums priskirtą rinkimų apylinkę.

„Rinkėjo puslapyje" apylinkę galima bus pasitikrinti tik iki gegužės 11 d. vakaro, kadangi dėl saugumo priežasčių rinkimų dieną paslaugos išoriniams portalo „Rinkėjo puslapis" naudotojams nebus teikiamos.

Rinkimų dieną informaciją apie rinkimų apylinkių adresus galima surasti ir www.vrk.lt. Taip pat VRK siūlo naudoti programėlę - „Rinkimai", kurią įsidiegus galėsite ne tik susirasti savo apylinkę, bet ir sužinoti rinkėjų aktyvumą bei rinkimų rezultatus. Taip pat VRK kviečia susipažinti su pateiktu žemėlapiu apie apylinkių pritaikymą žmonėms su negalia.

Žemėlapį galite rasti čia.

Primename, kad jeigu dėl tam tikrų priežasčių rinkimų dieną negalėsite atvykti į savo rinkimų apylinkę, galite balsuoti bet kurioje kitoje rinkimų apylinkėje esančioje Lietuvos Respublikoje.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt