Vasario 23-ąją – baigiamas rinkėjų kortelių įteikimas

2019-02-22

2019 m. vasario 23 d. baigiamas rinkėjo kortelių įteikimas rinkėjams, turintiems teisę balsuoti 2019 m. kovo 3 d. savivaldybių tarybų rinkimuose.

Vasario 23-ąją – baigiamas rinkėjų kortelių įteikimas

2019 m. vasario 22 d. 14 val. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, apylinkių rinkimų komisijos rinkėjams įteikė 1 792 218 (iš 2 459 201 rinkėjų) rinkėjo kortelių. Kartu buvo įteiktos ir rinkėjo kortelės, skirtos galimam pakartotiniam balsavimui, kuris numatomas 2019 m. kovo 17 d.

Rinkėjo kortelės taip pat buvo įteiktos ir tiems asmenims, kurie, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, balsavimo teisę įgis tik galimo pakartotinio balsavimo dieną.

Atkreipiame dėmesį, kad rinkėjo kortelė yra tik vardinis kvietimas balsuoti ir nuoroda, kurioje apylinkėje reikėtų balsuoti. Tie rinkėjai, kurių rinkimų komisijos nariai nerado namuose ir rinkėjo kortelės neįteikė, gali vykti balsuoti su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu tiek išankstinio balsavimo metu, tiek rinkimų dieną.

Primename, kad iš anksto rinkėjai gali balsuoti bet kurioje Lietuvos savivaldybėje, o rinkimų dieną tik savo apylinkėje arba bet kurioje kitoje savo savivaldybės rinkimų apylinkėje.

Pasitikrinti, kurioje apylinkėje Jums reikėtų balsuoti, galite čia.

 

Kontaktams: