Padėka dirbusiems rinkimuose

2019-05-14

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) dėkoja savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijoms bei visiems, vienokiame ar kitokiame amplua dirbusiems rinkimuose ir referendumuose, už daug ištvermės ir atsakomybės reikalaujantį darbą.

Padėka dirbusiems rinkimuose

Nors įstatymų leidėjui prailginus balsavimo iš anksto laikotarpį rinkimų komisijoms teko susidurti su naujai iškilusiais nelengvais iššūkiais ir rinkimų naktį daug ilgiau nei įprastai skaičiuoti balsavusiųjų vokais balsus, tačiau šį nelengvą uždavinį Jūs puikiai išsprendėte.

Tik Jūsų atsakingo darbo dėka š. m. gegužės 12 d. vykę rinkimai ir referendumai praėjo sklandžiai, o išaušus rytui po rinkimų ir referendumų Lietuvos Respublikos piliečiai, kandidatai ir visas pasaulis jau turėjo galimybę žinoti Lietuvos Respublikos piliečių sprendimą.

„Nuoširdus ačiū visiems, prisidėjusiems prie rinkimų organizavimo ir vykdymo, už Jūsų sklandų komandinį darbą bei meilę ir tikėjimą tuo, ką darote" – dėkoja VRK pirmininkė.

Kiekviena šalis didžiuotųsi turėdama tokius pilietiškus ir atsakingus jos demokratijos sergėtojus ir gynėjus.  

 

Linkime Jums sėkmės ir ištvermės po dviejų savaičių vyksiančiuose rinkimuose į Europos Parlamentą ir Respublikos Prezidento rinkimų pakartotiniame balsavime!

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt