Kovo 24 d. posėdžiaus Vyriausioji rinkimų komisija

2023-03-23

2023 m. kovo 24 d. 10.00 val. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdis.

Kovo 24 d. posėdžiaus Vyriausioji rinkimų komisija

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl pakartotinio kreipimosi į Panevėžio apygardos teismą; 

2. Dėl galutinių 2023 m. kovo 5 d. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatų Alytaus rajono, Anykščių rajono, Biržų rajono, Elektrėnų, Ignalinos rajono, Jurbarko rajono, Kaišiadorių rajono, Kalvarijos, Kelmės rajono, Kėdainių rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kupiškio rajono, Lazdijų rajono, Mažeikių rajono, Pagėgių, Panevėžio rajono, Pasvalio rajono, Radviliškio rajono, Raseinių rajono, Skuodo rajono, Šakių rajono, Šiaulių rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono, Telšių rajono, Trakų rajono, Ukmergės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Visagino ir Zarasų rajono savivaldybėse nustatymo; 

3. Einamieji klausimai.  

Stebėkite tiesioginę transliaciją – https://youtube.com/live/OqeJxfFiZoA 

 

Informacija apie pranešėjus ir siūlomus sprendimų projektus skelbiama adresu: https://www.vrk.lt/vrk-posedziai ne vėliau kaip likus 24 val. iki posėdžio pradžios.  

Atkreipiame dėmesį, kad VRK posėdžiai yra vieši ir filmuojami. Informuojame, kad posėdyje gali dalyvauti žiniasklaida ir fotografai. Jus gali nufotografuoti ir (ar) nufilmuoti. Nuotraukos ir vaizdo įrašas gali būti naudojami VRK interneto svetainėje ir socialinėje žiniasklaidoje („Facebook" ir „Youtube" ). Jeigu nepageidaujate būti nufotografuotas, prašome informuoti mus apie Jūsų pasirinkimą.

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt