Vyriausioji rinkimų komisija dėkoja už darbą ir pagalbą savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose

2023-03-31

Vyriausioji rinkimų komisija nuoširdžiai dėkoja savivaldybių rinkimų komisijoms, apylinkių rinkimų komisijoms, rinkimų stebėtojams, partneriams ir paslaugų teikėjams bei visiems, atsakingai ir nuoširdžiai dirbusiems, kad 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimai įvyktų sklandžiai ir sėkmingai.

Vyriausioji rinkimų komisija dėkoja už darbą ir pagalbą savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose

Ne vieną mėnesį trukęs pasiruošimas rinkimams ir jų organizavimas iš daugelio mūsų reikalavo nuolatinio susitelkimo, gebėjimo operatyviai reaguoti ir kai kuriais atvejais – ypatingų pastangų, kad beveik 14-ai tūkstančių kandidatų būtu suprantama ir aišku, kaip dalyvauti rinkimuose, o Lietuvos savivaldą renkantiems piliečiams būtų patogu atvykti ir balsuoti.

Šiandien šis didžiulis darbas jau įveiktas. Todėl nuoširdžiai dėkojame savivaldybių rinkimų komisijų bei apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams, stebėtojams, paslaugų teikėjams ir mūsų partneriams iš valstybinių institucijų bei nevyriausybinių organizacijų už atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą bei visokeriopą pagalbą, kad savivaldybių tarybų ir merų rinkimai praeitų sklandžiai.

Vyriausioji rinkimų komisija taip pat nuoširdžiai dėkoja ir rinkėjams, kurie ne tik aktyviai ėjo į balsavimo vietas, bet ir buvo supratingi rinkimuose dirbantiems žmonėms bei išreiškė savo pilietinę valią balsuodami šiuose rinkimuose. 

Vyriausioji rinkimų komisija