Kviečiame žiūrėti kandidatų į Visagino savivaldybės merus diskusijų laidą

2023-04-28

Artėjant pakartotiniam balsavimui Visagino savivaldybės mero rinkimuose Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia rinkėjus žiūrėti specialią rinkimų agitacijos laidą.

Kviečiame žiūrėti kandidatų į Visagino savivaldybės merus diskusijų laidą

Laida publikuojama naujienų portaluose 15min.lt, Delfi.lt, Lrytas.lt ir TV3.lt, taip pat – skelbiama VRK interneto svetainėje.  

Laidos įrašą rinkėjai galės peržiūrėti bet kuriuo jiems patogiu metu nuo balandžio 28 dienos iki rinkimų agitacijos draudimo laikotarpio pradžios – gegužės 6 d. 24.00 val. Prasidėjus rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiui, diskusijų laidos transliavimas bus sustabdytas.

Kandidatų į Visagino savivaldybės merus diskusijų laida publikuojama ČIA.   

Kol laida bus publikuojama, tiek kandidatai, tiek rinkėjai ja galės dalintis socialiniuose tinkluose.

Užtikrinant kandidatų lygiateisiškumą, laidoje buvo pakviesti dalyvauti abu kandidatai į Visagino savivaldybės merus – Erlandas Galaguz ir Dalia Štraupaitė.

Jie diskutavo vedėjo pasiūlytomis temomis, susijusiomis su Visagino savivaldybės aktualijomis ir atsakinėjo į vedėjo pateiktus klausimus. Taip pat kandidatams buvo suteikta teisė oponuoti vienas kitam.

VRK yra suinteresuota, kad kandidatų diskusijų laidą pamatytų kuo didesnis rinkėjų skaičius. Dėl to laida publikuojama didžiausią peržiūrų skaičių turinčiuose Lietuvos interneto portaluose. Taip pat užtikrintas laidos ištransliavimas vienu metu ir jos rodymas visuomenei vienodą laiką.

VRK patvirtintos taisyklės, pagal kurias buvo nufilmuotos ir transliuojamos kandidatų diskusijų laidos.

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt