VRK svečiavosi Čekijos Respublikos Senato Mandato ir imuniteto komiteto delegacija

2017-06-13

Šiandien, birželio 13 d., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje viešėjo Čekijos Respublikos Senato Mandato ir imuniteto komiteto delegacija, vadovaujama komiteto pirmininko Jiří Oberfalzer.

VRK svečiavosi Čekijos Respublikos Senato Mandato ir imuniteto komiteto delegacija

Svečių delegaciją priėmė VRK pirmininkas Zenonas Vaigauskas ir VRK pirmininko pavaduotoja Laura Matjošaitytė. Susitikime dalyvavo VRK Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės skyriaus vedėja Lina Petronienė.  

Vizito tikslas – susipažinti su politinių partijų finansavimu bei politinių kampanijų finansavimo kontrole Lietuvoje.

Mandato ir imuniteto komiteto delegacija Lietuvoje viešės iki birželio 14 d. Vizito metu numatyti susitikimai su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nariais, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininke R. Tamašuniene ir komisijos nariais. Susitikimų metu delegacija domėsis įstatymų leidėjų etikos, interesų konfliktų, imuniteto apsaugos, korupcijos ir kitais aktualiais klausimais.

Birželio 14 d. delegacijos nariai dalyvaus iškilmingame minėjime Seime, skirtame Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienoms atminti.

Susitikimo su Čekijos Respublikos Senato Mandato ir imuniteto komiteto delegacija nuotraukų albumą galite peržiūrėti paspaudę ant žemiau esančios nuotraukos.

 

2017 06 13