Vyriausioji rinkimų komisija ir iniciatyva „Žinau, ką renku" tęsia bendradarbiavimą

2017-08-23

Šiandien, rugpjūčio 23 d., Lietuvos jaunimo iniciatyvos „Žinau, ką renku" globėja Judita Akromienė ir iniciatyvinės grupės narė Aušrinė Diržinskaitė susitiko su Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininke Laura Matjošaityte ir VRK nariu Valdemaru Urban.

Vyriausioji rinkimų komisija ir iniciatyva „Žinau, ką renku

Trečius metus veikianti nešališka jaunimo politikos iniciatyva vykdo politikos stebėseną, kurios tikslas, – aktyvus ir sąmoningas rinkėjų dalyvavimas rinkimuose, ilgalaikis dialogas tarp politikų ir rinkėjų bei didesnis politikų atskaitingumas rinkėjams.

Susitikimo metu VRK ir iniciatyvos „Žinau, ką renku" atstovai diskutavo apie skaidrią politiką, informuoto, politiškai raštingo jauno žmogaus ir rinkėjo pasirinkimo galimybes rinkimuose, suvokimo apie kiekvieno Lietuvos Respublikos piliečio įtaką visuomenėje stiprinimą, atsakingumą renkantis politines partijas ir kandidatus.

Aptariant bendradarbiavimo galimybes ir būdus artėjančiuose 2019 metų savivaldybių tarybų, Respublikos Prezidento, Europos Parlamento rinkimuose sutarta ir toliau plėtoti ir stiprinti dialogą tarp politikų ir rinkėjų, ypač pirmą ir antrą kartą balsuojančių jaunuolių. Tiesioginis bendravimas, atvira prieiga rinkėjams bendrauti su politikais, viešai užduoti klausimus pasirinktiems kandidatams yra puiki galimybė skatinanti sąmoningą ir apgalvotą pasirinkimą.

Nuotraukų albumą galima peržiūrėti paspaudus ant žemiau esančios nuotraukos.

 

2017 08 23