Vasario 8 d. vyks Rekomendacijų projektui gautų pastabų aptarimas

2018-02-06

Š. m. vasario 8 d., 13 val., Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (Komisija) vyks Rekomendacijų dėl ne pelno siekiančių organizacijų skleidžiamos informacijos apie politinės kampanijos dalyvius ir jų rinkimų programas projekto (Rekomendacijos) aptarimas.

Vasario 8 d. vyks Rekomendacijų projektui gautų pastabų aptarimas

Susitikimas su Rekomendacijų projekto rengėjais vyks Komisijos posėdžių salėje, 201 kab., II a. (Gynėjų g. 8, Vilnius).

Primintina, jog Rekomendacijos buvo parengtos vykdant Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo rizikos mažinimo 2016–2018 metų veiksmų planą ir atsižvelgiant į įstatymų, reglamentuojančių politinės reklamos skleidimą ir politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimą, nuostatas, gautus paklausimus ir įvykdytus tyrimus. Rengiant rekomendacijas buvo siekiama skatinti nevyriausybines organizacijas analizuoti politinių partijų, kandidatų programas ir nuveiktus darbus ir skleisti informaciją apie tai.

Rekomendacijų paskirtis – skatinti nevyriausybines bei ne pelno siekiančias organizacijas aktyviau analizuoti politinės kampanijos dalyvių rinkimų programas, politikų priimamus sprendimus ir nuveiktus darbus bei skleisti informaciją ir dalintis nuomone apie politinės kampanijos dalyvių veiklą, ar kita informacija, kuria neraginama nedalyvauti rinkimuose, balsuoti už arba prieš kandidatą ar kandidatų sąrašą.

Su Rekomendacijų projektu galite susipažinti ČIA.

 

Kontaktams:
Tel.: (8 5) 239 6982
El. p.: komunikacija@vrk.lt