Tarptautinė rinkimų organizatorių bendruomenė sveikina naujos sudėties VRK

2017-06-29

Seimui 2017 m. birželio 22 d. nutarimu patvirtinus naujos sudėties Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), VRK ir jos pirmininkę Laurą Matjošaitytę pasiekė sveikinimai ir sėkmingų darbų linkėjimai iš Azerbaidžano, Armėnijos, Gruzijos ir Latvijos rinkimų komisijų, Vidurio ir Rytų Europos rinkimų vadovų asociacijos (ACEEEO), taip pat įvairių Lietuvos Respublikos institucijų bei rinkėjų.

Tarptautinė rinkimų organizatorių bendruomenė sveikina naujos sudėties VRK

VRK partneriai ir tarptautinė rinkimų organizatorių bendruomenė sveikina naujos sudėties VRK ir linki jai sėkmingų darbų, gerų ir kūrybingų sumanymų bei kviečia pratęsti draugišką ir konstruktyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

Primename, kad Seimas 2017 m. birželio 22 d. nutarimu patvirtino nepilnos sudėties VRK. Naujos sudėties VRK pirmininke buvo paskirta Laura Matjošaitytė, VRK nariais: Vincentas Vobolevičius (Respublikos Prezidento siūlymu), Aistė Žilinskienė (Respublikos Prezidento siūlymu), Darijus Beinoravičius (Lietuvos Respublikos teisingumo ministro siūlymu), Svetlana Misevičienė (Lietuvos Respublikos teisingumo ministro siūlymu), Svajonė Šaltauskienė (Lietuvos teisininkų draugijos siūlymu), Donatas Laurinavičius (Partijos Tvarka ir teisingumas siūlymu), Jūratė Lebedevienė (Lietuvos socialdemokratų partijos siūlymu), Maksimas Reznikovas (Liberalų sąjūdžio siūlymu), Valdemar Urban (Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos siūlymu) ir Jonė Valčiukienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos siūlymu).