Sudarytos savivaldybių rinkimų komisijos

2017-01-20

Š. m. sausio 19 d. Vyriausioji rinkimų komisija patvirtino savivaldybių rinkimų komisijas, kurios Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybėse organizuos ir vykdys 2017 m. balandžio 23 d. merų rinkimus. Jonavoje rinkimų komisijos sudėtyje 8 asmenys, Šakiuose – 7.

Sudarytos savivaldybių rinkimų komisijos

Pagal Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymą, kandidatus į savivaldybių rinkimų komisijas siūlo tos savivaldybės administracijos direktorius, teisingumo ministras, Teisininkų draugija, partijos ir jų koalicijos, kurios per paskutinius Parlamento rinkimus gavo Seimo narių mandatų daugiamandatėje rinkimų apygardoje ir šioje savivaldybėje buvo iškėlusios kandidatų per paskutinius savivaldybės tarybos rinkimus, taip pat partijos ir jų koalicijos, kurios per paskutinius savivaldybės tarybos rinkimus gavo ne mažiau kaip tris šios savivaldybės tarybos narių mandatus.

Visos politinės partijos, kurios pagal rinkimų įstatymą turėjo teisę siūlyti savo atstovus, ja pasinaudojo. Taip pat komisijos narius pasiūlė savivaldybių administracijų direktoriai, Lietuvos teisininkų draugija ir teisingumo ministras. Jonavoje Teisininkų draugija kandidatūros į komisiją neturėjo, todėl du asmenis į komisiją siūlė administracijos direktorius.   

Jonavos rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininke paskirta Rasa Raicevičienė. Ją skirti komisijos pirmininke siūlė Lietuvos socialdemokratų partija, Partija Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei savivaldybės administracijos direktorius.

Šakių rajono savivaldybės komisijos pirmininke paskirta Jūratė Šneideraitienė, kurią į komisiją ir komisijos pirmininke pasiūlė savivaldybės administracijos direktorius.

 Skelbiame komisijų sudėtį:

Jonavos rajono:

pirmininkė     Rasa Raicevičienė (Lietuvos socialdemokratų partija)

nariai:

Simona Černiauskienė (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)

Laima Jankovska (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)

Irma Lukoševičiūtė-Kazokė (Teisingumo ministras)

Diana Petkevičienė (Administracijos direktorius)

Mindaugas Stanišauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

Lina Visockė (Partija Tvarka ir teisingumas)

Živilė Zareckaitė (Administracijos direktorius)

Šakių rajono:

pirmininkė     Jūratė Šneideraitienė (Administracijos direktorius)

nariai:

Asta Bakanevičienė (Lietuvos teisininkų draugija)

Daina Bankauskienė (Lietuvos socialdemokratų partija)

Giedrė Blockienė (Partija Tvarka ir teisingumas)

Rasita Grincevičienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)

Eglė Pukinskaitė (Teisingumo ministras)

Felicita Totoraitienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

 

Š. m. sausio 25 d. komisijų pirmininkai Vilniuje duos rašytinius pasižadėjimus ir įgis įgaliojimus. Komisijų nariai rašytinus pasižadėjimus duos Jonavoje ir Šakiuose iki sausio 28 d., kuri yra pirmoji diena priimti kandidatų pareiškinius dokumentus.

 

Vyriausiosios rinkimų komisijos informacija.