Sklandūs ir sėkmingi rinkimai – Jūsų nuopelnas!

2020-10-28

Vyriausioji rinkimų komisija nuoširdžiai dėkoja apygardų ir apylinkių rinkimų komisijoms, rinkimų stebėtojams, partneriams ir paslaugų teikėjams bei visiems, atsakingai ir atsidavusiai dirbusiems, kad Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai įvyktų sklandžiai ir sėkmingai.

Sklandūs ir sėkmingi rinkimai – Jūsų nuopelnas!

Šie rinkimai nebuvo eiliniai – organizavome juos pasaulinės Covid19 pandemijos metu. Šios neįprastos rinkimų organizatoriams sąlygos iš mūsų visų reikalavo ypatingo susitelkimo, kantrybės, jėgų ir ištvermės. Planavome darbus ir kūrėme naujas tvarkas, jas lanksčiai keitėme ir nedelsdami reagavome į kintančią epidemiologinę situaciją mūsų valstybėje, kad rinkimai vyktų kaip įmanoma saugesnėje aplinkoje tiek rinkėjams, tiek rinkimuose dirbantiems žmonėms. 

Šis darbas iš daugelio mūsų reikalavo nuolatinio susitelkimo, gebėjimo operatyviai reaguoti ir kai kuriais atvejais – ypatingų pastangų, kad padėtume mūsų rinkėjams balsuoti naujomis, pasaulį apėmusio viruso padiktuotomis sąlygomis. 

Šiandien šis iššūkis jau įveiktas. Todėl nuoširdžiai dėkojame apygardų bei apylinkių rinkimų komisijų nariams, stebėtojams, paslaugų teikėjams ir partneriams už atsakingai ir profesionaliai atliktą darbą. 

Tik Jūsų kruopštaus darbo dėka, mūsų rinkėjai turėjo galimybę sklandžiai išreikšti savo valią Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, kurie tapo puikiu pavyzdžiu, kad sutelkus visas jėgas ir surėmus pečius galime įveikti bet kokius iššūkius! Ačiū Jums! 

Vyriausioji rinkimų komisija taip pat nuoširdžiai dėkoja ir rinkėjams, kurie atsakingai laikėsi naujų Covid19 pandemijos padiktuotų taisyklių, saugojo vieni kitus, buvo kantrūs ir supratingi rinkimuose dirbantiems žmonėms ir išreiškė savo pilietinę valią balsuodami Seimo rinkimuose.  

Ačiū visiems – dirbusiems ir balsavusiems, kad rinkimai įvyktų sklandžiai ir sėkmingai. 

Vyriausioji rinkimų komisija