Saviizoliacijoje esantys rinkėjai kviečiami registruotis balsuoti namuose pakartotinio balsavimo metu

2020-10-16

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia rinkėjus, kurie dėl COVID-19 pandemijos yra saviizoliacijoje ir kurių saviizoliacija truks iki spalio 25 d. (imtinai), registruotis balsuoti namuose.

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai kviečiami registruotis balsuoti namuose pakartotinio balsavimo metu

Prašymus balsuoti namuose galima pateikti skambinant trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo numeriu 1855 arba užpildžius specialią prašymo formą siunčiant ją el. paštu balsuok@vrk.lt. Prašymo balsuoti namuose formą galima parsisiųsti ČIA

SVARBU! 

Registruojantis balsavimui namuose prašome pateikti tikslius asmens ir buvimo saviizoliacijoje vietos duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, tikslų saviizoliacijos adresą bei savo telefono numerį. 

Jeigu saviizoliuojatės ne tuose namuose, kuriuose esate deklaravę savo gyvenamąją vietą, prašymo balsuoti namuose formą prašome pateikti iki spalio 20 d. (imtinai).

Jeigu esate saviizoliacijoje tuose namuose, kuriuose esate deklaravę savo gyvenamąją vietą, prašymą balsuoti namuose prašome pateikti iki spalio 21 d. (imtinai).

Rinkėjai, esantys saviizoliacijoje ir turintys savo transporto priemones, taip pat galės balsuoti iš anksto spalio 19-22 d. specialiose saviizoliacijoje esantiems rinkėjams skirtose išankstinio balsavimo vietose, įsteigtose Vilniaus, Kauno, Šiaulių miestų ir Raseinių rajono savivaldybėse.

Kilus klausimų, maloniai prašome skambinti trumpuoju informacijos teikimo numeriu 1855.

 

Kontaktams: 
Tel. (8 5) 239 6295 
El. p. komunikacija@vrk.lt