Š. m. rugpjūčio 8 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

2017-08-07

Š. m. rugpjūčio 8 d., antradienį, 15 valandą vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis. Kviečiame dalyvauti arba stebėti tiesioginę transliaciją.

Š. m. rugpjūčio 8 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis

 

POSĖDŽIO DARBOTVARKĖ

1. Dėl 2017 m. rugsėjo 10 d. naujų Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų  kandidatų įregistravimo. 

2. Dėl kandidatų, dalyvaujančių 2017 m. rugsėjo 10 d. naujuose Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose, paskelbimo.

3. Dėl rinkimų apylinkių balsavimo patalpų adresų pakeitimo.

4. Dėl sertifikato Europos Sąjungos piliečių iniciatyvai „Uždrausti glifosatą ir apsaugoti žmones ir aplinką nuo toksiškų pesticidų" išdavimo.

5. Dėl sertifikato Europos Sąjungos piliečių iniciatyvai „Mama, tėtis ir vaikai – Europos piliečių iniciatyva santuokai ir šeimai apsaugoti" išdavimo.

6. Dėl  diskusijų laidų, skirtų 2017 m. rugsėjo 10 d. naujų Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų agitacijai, rengimo taisyklių patvirtinimo.

7. Dėl vietos pripažinimo porinkiminiame Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nario mandato negavusių kandidatų sąraše.

8. Dėl Klaipėdos miesto, Lazdijų rajono ir Vilkaviškio rajono savivaldybių tarybų narių įgaliojimų nutrūkimo prieš terminą ir šių savivaldybių tarybų narių mandatų naujiems savivaldybių tarybų nariams pripažinimo.

9. Dėl 2017 m. rugsėjo 10 d.  naujų Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų balsavimo paštu specialiuose paštuose organizavimo tvarkos aprašo ir formų patvirtinimo.

10. Einamieji klausimai.

 

VRK tiesioginę posėdžio transliaciją galima stebėti internete ČIA