Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje: įvyko mokymai apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams

2018-08-23

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau- VRK) tęsia mokymus, skirtus naujiems rinkimams į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje Nr.64.

Rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą Zanavykų rinkimų apygardoje: įvyko mokymai apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams
Rugpjūčio 22 d. Šakiuose VRK nariai ir sekretoriato darbuotojai organizavo mokymus Zanavykų rinkimų apygardos ir apylinkių rinkimų komisijų pirmininkams ir nariams apie išankstinį balsavimą, rinkėjų žymėjimą  bei balsų skaičiavimo protokolų pildymą. Dalyviams buvo pristatytas rinkimų dienos Vedlys.
Mokymus vedė ir dalyvius konsultavo VRK mokymų ir komunikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Mizaras, kompiuterinių technologijų skyriaus vedėjas Darius Gaižauskas. Mokymuose dalyvavo  VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, pirmininkės pavaduotoja-sekretorė Svetlana Misevičienė, pirmininkės pavaduotojas Vincentas Vobolevičius, komisijos narė Olga Kilkinova, rinkimų organizavimo skyriaus vedėja Reda Daniškevičiūtė, rinkimų organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Spaičys ir šio skyriaus darbuotoja Živilė Verbylaitė.
Mokymuose Šakiuose aktyviai dalyvavo virš 50 Zanavykų rinkimų apygardos apylinkių komisijų pirmininkų ir narių. 
 
 
Kontaktams: